Wpis z mikrobloga

oczywiście, że Polska ponosi odpowiedzialność za tych ludzi, bo polskie służby im to robią.


@FlasH: Najpierw NIELEGALNIE przekraczają naszą granice, w dupie mając nasze prawa - pomimo naszych ostrzeżeń, pomimo doświadczeń ich poprzedników, pomimo apeli w mediach zarówno tradycyjnych jak i społecznościowych, pomimo tego, że sami dysponują potencjałem intelektualnym zdolnym do oszacowania ryzyka a potem płacz, że się bronimy "brzydkimi" metodami. Rzeczywiście, odpowiedzialność jest kurła po naszej stronie. Retoryka moskiewsko-mińska w
Czym dłużej trwa ten kryzys tym bardziej bym ich wpuścił:) jak już wspominałem jest to wartość dodatnia, powinnismy ich wpuścić:) może wtedy osłabiłby się ten polski jad i nienawiść do całego świata jakbyście musieli żyć z innymi kulturami w Polszy:)


@Janusz_z_Rivii: klasyczny przykład gościa który nienawidzi swojego kraju tak bardzo, że postuluje masowe wpuszczanie imigrantów w których widzi szansę na zmianę. O czymś takim to już książki piszą. Ojkofobia at its
@FlasH Powinieneś raczej zapytać czy płacenie mafii i dyktatorowi żeby twoje dzieci wylądowały na jakiejś granicy na północy nie jest aktem idiotyzmu i wyrachowania.
Typie, pokaż mi to wypowiedzenie wojny. Czekam.

Albo zapisz się do specjalisty bo zaczynasz mieć urojenia.


@Janusz_z_Rivii: Ależ ty jesteś mądry inaczej.

Pokaż mi wypowiedzenie wojny w konflikcie rosyjsko-ukraińskim. No pokaż. OH WAIT... XD

Świat się troszkę zmienił, nie zauważyłeś?
@Wolfman91: Typie wklejaj tu wypowiedzenie wojny między Polską a Białorusią. To jest kryzys a nie wojna. Gdyby Polska była w stanie wojny, miałbyś już jednostki NATO w kraju.

Zamilknij bo nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.
sra na funkcjonariuszy publicznych broniących naszego bezpieczeństwa - co jest nie tylko karalne, ale jest także aktem zdrady i odgrywania roli piątej kolumny w Polsce


@Wolfman91: czy to samo pisales pod komentarzami na wypoku, w kontekscie ostatnich glosnych zatrzymaniach przez policje ze skutkiem smiertelnym?
Przeciez to co napisala ta baba w stosunku do SG, w porownaniu z glosami na wykopie ktore szly w strone tej konkretnej formacji mundurowej, przypomina utyskiwanie przedszkolaka
Jak ktoś zorganizuje plebiscyt na wybór debila roku na podstawie komentarza to wrzucam twój, będziesz faworytem xD


@wiktorek_pl: Przeczytaj lepiej argumenty moich adwersarzy - nie mam z nimi żadnych szans w tym plebiscycie ;)