Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania


Panowie wpisuje się z rynku matrymonialnego. Zrobiłem wszystko co mogłem żeby być atrakcyjnym facetem. Jeśli społeczeństwo mówi mi, że wystarczy być miłym, szanować kobiety, być schludnym, mieć dobry charakter i serce to zrobiłem więcej ponad to i co? i dupa. Spędziłem dużo czasu na #rozwojosobisty. Pomyślałem co mogę zrobić żeby być atrakcyjnym dla kobiet i zacząłem to robić. Wpierw podstawy czyli ubiór bo przecież lubią eleganckich a nie sebów spod bloku, więc tutaj wymiana garderoby i faktycznie czułem się lepiej w nowym wydaniu. To samo regularnie fryzjer. Kompletna zmiana żywienia co przełożyło się na lepszą sylwetkę, chudszą twarz i zdrowszą cerę. Żadnego alkoholu. Do tego ćwiczenia siłowe, basen, rower lub bieganie. Sylwetka znów na plus. Zacząłem używać regularnie kosmetyków żeby mieć idealną cerę. Wszystko to w połączeniu sprawiło, że czułem się pewnie i jak nowy - po prostu nowa szansa od losu. Zacząłem dokształcać się z nowych rzeczy i bardziej cisnąć te aktualne, które już coś umiem np. języki. Zrezygnowałem z rozpraszaczy i bezcelowego przeglądania internetu na rzecz wartościowych treści. Zacząłem wychodzić do ludzi. Na początku więcej do sklepów, galerii, dni otwarte muzeów, małe koncerty w plenerze, wystawy fotograficzne - no cokolwiek co jest w moim dużym mieście. Nie pamiętam jeszcze za jakie rzeczy się zabrałem i jakich rewolucji dokonałem w swoim życiu ale po tych 2 latach mam tylko frustracje. Nic mi to nie dało. Już wole sobie jeść fast foody, pić piwo i grać w gierki i będę bardziej szczęśliwy a w relacjach wyjdzie mi na to samo. Laski i tak wolą tych niechlujnych sebów albo pijaków bo są atrakcyjniejsi ale wolą gadać, że szukają inteligentnego i zaradnego i takich to już nie ma, wyginęli. Jak się nic nie zmieni do 30-stki to olewam to całe dbanie o siebie bo facetowi nie wypada mieć brzucha, nie wypada pić bo to nieatrakcyjne. Będzie mi już na tyle obojętne, że chyba będę wydawał kasę tylko na przyjemności. Nie wiem wyjadę do Tajlandii i tam będę rozwalać hajs czy coś xD

#przegryw #tfwnogf #blackpill #feels #zalesie #gorzkiezale #redpill #bluepill #stulejacontent #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobistyznormikami

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #618e341c53f190000a06c76f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
SPOILER
Panowie wpisuje się z rynk...

źródło: comment_1636740093EuzugcQjGhp6m5YJXmEQbA.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Nie może być over, jeśli nigdy się nie zaczęło. Na szczęście pijaki i bezrobotne przegrywy nieumiejące umówić wizyty u dentysty cieszą się niesłabnącym powodzeniem (nawet pomimo narastającej konkurencji innych łatwych do kontroli zwierzątek domowych - psów i kotów)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rób asia maxxing i jedz to tajlandii i filipiny tam nie ma czegoś takiego jak białas który nie może sobie znalezć dziewczyny - tam nawet dziadki po 70 lat znajdują xD nie ważne czy chcesz stały związek czy maraton ruchania dla podbudowania sobie ego znajdziesz to na luzie w wymienionych krajach nawet jeśli p0lki Cie odrzucają
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

No #!$%@? jest i mam podobnie bo sporo nad sobą pracuje ale na związek nic i chyba szczerze to może nawet dobrze,znając naturę kobiet ciężko uwierzyć w jakąś sensowna relacje.
Straszne zakłamanie panuje o rynku matrymonialnym w Polsce i to bardzo mnie denerwuje,kobiety udaja że wszystko jest ok i nie ma się o co martwić.Przeciez w końcu znajdziesz ta jedyną XD
  • Odpowiedz
  • 2
Przecież to jest wrzucane co najmniej raz w miesiącu. Weź przestań płakać, szczęście uzalezniasz od kobiet, zacznij je uzależniać od siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@zwuud #!$%@? z tymi wszystkimi pillami, niech po prostu otworzy oczy i zacznie patrzeć na siebie, a życie przeżywać egoistycznie
  • Odpowiedz
Pomyślałem co mogę zrobić żeby być atrakcyjnym dla kobiet i zacząłem to robić. Wpierw podstawy czyli ubiór bo przecież lubią eleganckich a nie sebów spod bloku, więc tutaj wymiana garderoby i faktycznie czułem się lepiej w nowym wydaniu. To samo regularnie fryzjer. Kompletna zmiana żywienia co przełożyło się na lepszą sylwetkę, chudszą twarz i zdrowszą cerę. Żadnego alkoholu. Do tego ćwiczenia siłowe, basen, rower lub bieganie. Sylwetka znów na plus. Zacząłem używać
  • Odpowiedz
@mrRay: tak się nie da, jak ktoś był uwarunkowywany przez całe życie zmiany są ciężkie dlatego rzucam 3h dziennie. To nawet nie powinno brzmieć śmieszne nie ma innego wyjścia książki librera i sluchawki
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No spoko, ale wszystko co tutaj opisujesz to robisz pod kobietę. Wszystko robisz dla kogoś, przez co stajesz się fałszywy nie robisz nic pod siebie. Kobiety które szukają związku w dupie mają to jak się ubierasz itd itp. Ważne abyś miał pasję, czasami jest tak, że szukasz ponad swoje wyżyny a nie zwracasz uwagi na osoby w twoim otoczeniu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mikorys ma rację, zajmij się sobą, laski lubią pewne cechy, poznałem raz gościa co w wieku 30 lat nie miał zębów, okazało się że pił 15 lat, miał z 10 prób samobójczych, 2 dzieci z roznymi laskami zabrane a chodził z 3, miał płaski brzuch i mityczne 187 cm, baby leca tylko na samcze cechy
  • Odpowiedz