Wpis z mikrobloga

@maciejuojeju: pracowałem jako koordynator opercaji lotniczych i nie jestem pod wrażeniem. Normą w branży jest przerzucanie 3ch ton ładunku ręcznie w czasie ~40 min i to 5-6 razy dziennie. Sam kiedyś wskoczyłem do luku i 2,7t przerzuciłem przy moich 70kg wagi bez większych problemów
  • Odpowiedz
@VeleiN: co ty porównujesz. Też ręcznie tiry luzem ładowałem ale wolałbym to robić niż nieść tyle materiału na czwarte piętro, zupełnie inny wysiłek. Nawet z wózkiem to jest tyle #!$%@? przy schodach, że to masakra.

Spacer drwala normalnie jest męczący a tu jeszcze ostro pod górę, #!$%@? temat.

Jeżeli mówisz, że to taki lajcik i nie roni to na tobie wrażenia to powinieneś wrzucić filmik jak jeden worek tak niesiesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@maciejuojeju: pracowałem jako koordynator opercaji lotniczych i nie jestem pod wrażeniem. Normą w branży jest przerzucanie 3ch ton ładunku ręcznie w czasie ~40 min i to 5-6 razy dziennie. Sam kiedyś wskoczyłem do luku i 2,7t przerzuciłem przy moich 70kg wagi bez większych problemów

@VeleiN:
No i co z tego, każdy przerzuci, ale wory cementu nosić od auta do jakiegoś tam mieszkania na piętrze po schodach to jest
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: Kiedyś rozladowywalem nawozy z wagonów. Trzy wagony po 25 ton, na trzech. Z wagonu na samochód i później z samochodu na magazyn. Worki po 50 kg. Wszystko ręcznie. 50 ton na osobę w osiem godzin. Trzy złote za tonę. Tak się zarabiało.
  • Odpowiedz
Jeszcze niech się trafi społecznik, że tu nie możesz stać, to będziesz jeszcze 300 metrów


@Endrius: Jaki społecznik? Chodnik nie jest po to by stało na nim auto dostawcze z tonami towaru na pace. Później chodniki pozapadane bo sobie dostawcy stoją gdzie chcą. Po to różnego rodzaju wózki i inne systemy oraz ludzie mają płacone solidne pieniądze, z tego co pamiętam za to wniesienie, market budowlany policzył kobiecie 600zł by
  • Odpowiedz