Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, zróbmy podsumowanie dwóch postów o wykopie wrzuconych przez @KredaFreda na #ruskiwypok
Łącznie posty zostały wyświetlone 247k razy, dodano 1548 komentarzy, pojawiło się 8739 łapek w górę oraz 373 w dół. Zostaliśmy przyjęci ciepło, pojawiło się mnóstwo życzeń z okazji Święta Niepodległości. Podobnie jak w innych wątkach, w tym również przetłumaczę najwyżej plusowane komentarze.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Niepodległości, rebiata!

I tak, uważajcie z takimi fajnymi (nie żartuję) propozycjami, bo inaczej na granicy z Polską utworzy się tłum Rosjan z butelkami wódki i w Adidasach, krzyczących - "Eee blyat, przepuśćcie nas! Idziemy pić do Janusza!!!" XD


#ruskiwypok #bialorus #dziendobry
Pobierz Zmorka - Dzień dobry, zróbmy podsumowanie dwóch postów o wykopie wrzuconych przez @Kr...
źródło: comment_1636613751zAafAKaDOqwLC9CQ4rMScv.jpg
  • 56
@Zmorka: Hmmm jak był w Legnicy to może jeszcze z czasów PRL :D Nie daleko mojego domu w lesie stacjonowały sowieckie patrole(Świętoszów-Żagań, dokładniej w borach dolnosląskich)) i akurat moja rodzina i sąsiedzi z nimi dobrze żyli, na pełnych obrotach działał handel wymienny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Zmorka:

Przyjacielu, zdradzę ci sekret: normalni ludzie na świecie rzadko kogokolwiek nienawidzą. Albo ich to nie obchodzi, albo traktują inne narody z szacunkiem. Dlaczego mam nienawidzić np. Ukraińca, Amerykanina czy Polaka? Za wiadomości w telewizji? Albo dlaczego oni mieliby nienawidzić mnie? Każdy ma ten sam cel - prowadzić normalne życie, pracować, spotykać się, podróżować, wziąć ślub, mieć dzieci. Nikt nie chce tych politycznych żalów, poza upartymi politykami o różnym stopniu nieuczciwości,