Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, zróbmy podsumowanie dwóch postów o wykopie wrzuconych przez @KredaFreda na #ruskiwypok
Łącznie posty zostały wyświetlone 247k razy, dodano 1548 komentarzy, pojawiło się 8739 łapek w górę oraz 373 w dół. Zostaliśmy przyjęci ciepło, pojawiło się mnóstwo życzeń z okazji Święta Niepodległości. Podobnie jak w innych wątkach, w tym również przetłumaczę najwyżej plusowane komentarze.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Niepodległości, rebiata!

I tak, uważajcie z takimi fajnymi (nie żartuję) propozycjami, bo inaczej na granicy z Polską utworzy się tłum Rosjan z butelkami wódki i w Adidasach, krzyczących - "Eee blyat, przepuśćcie nas! Idziemy pić do Janusza!!!" XD


#ruskiwypok #bialorus #dziendobry
Zmorka - Dzień dobry, zróbmy podsumowanie dwóch postów o wykopie wrzuconych przez @Kr...

źródło: comment_1636613751zAafAKaDOqwLC9CQ4rMScv.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przyjacielu, zdradzę ci sekret: normalni ludzie na świecie rzadko kogokolwiek nienawidzą. Albo ich to nie obchodzi, albo traktują inne narody z szacunkiem. Dlaczego mam nienawidzić np. Ukraińca, Amerykanina czy Polaka? Za wiadomości w telewizji? Albo dlaczego oni mieliby nienawidzić mnie? Każdy ma ten sam cel - prowadzić normalne życie, pracować, spotykać się, podróżować, wziąć ślub, mieć dzieci. Nikt nie chce tych politycznych żalów, poza upartymi politykami o różnym stopniu nieuczciwości, którzy chcą
Zmorka - > Przyjacielu, zdradzę ci sekret: normalni ludzie na świecie rzadko kogokolw...

źródło: comment_1636613822PCirp04ro2gWxrYFHWpjZJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
W 2019 roku wraz z żoną postanowiliśmy wybrać się do Polski. Koledzy mówili: Dokąd Cię niesie, mówili Polacy Ruskich nie lubią. J---ć tam. Wyjazd do Polski to dla mnie teraz jedno z kolorowych wydarzeń. Ludzie są wspaniali, przyroda, architektura, kuchnia! Pod Częstochową nasz autobus miał wypadek.Nikomu nic się nie stało. W ciągu dziesięciu minut na miejsce zaczęła przyjeżdżać straż pożarna i policja. Samochodów było około kilkunastu. Zorganizowali nam transport do najbliższego miasta,
Zmorka - > W 2019 roku wraz z żoną postanowiliśmy wybrać się do Polski. Koledzy mówil...

źródło: comment_1636613892disfuBZQNx7CuaKlaewLt8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 356
Przyjacielu, zdradzę ci sekret: normalni ludzie na świecie rzadko kogokolwiek nienawidzą. Albo ich to nie obchodzi, albo traktują inne narody z szacunkiem. Dlaczego mam nienawidzić np. Ukraińca, Amerykanina czy Polaka? Za wiadomości w telewizji? Albo dlaczego oni mieliby nienawidzić mnie? Każdy ma ten sam cel - prowadzić normalne życie, pracować, spotykać się, podróżować, wziąć ślub, mieć dzieci. Nikt nie chce tych politycznych żalów, poza upartymi politykami o różnym stopniu nieuczciwości, którzy chcą
  • Odpowiedz
Byłem w Niemczech na Oktoberfest jakieś cztery lata temu i spotkałem kilku Polaków. Chłopaki przy sąsiednim stoliku poprosili mnie o zrobienie im zdjęcia, a kiedy dowiedzieli się, że jestem z Rosji, zaprosili mnie do swojego stolika. Okazali się bardzo, bardzo sympatycznymi facetami. Świetnie się bawiliśmy, wymienialiśmy toasty i oczywiście śmialiśmy się z polityki. Ja osobiście mam ciepłe wspomnienia związane z Polakami. Chętnie wziąłbym udział w takiej imprezie w strojach adidasa).
Zmorka - > Byłem w Niemczech na Oktoberfest jakieś cztery lata temu i spotkałem kilku...

źródło: comment_1636614138sa8a4wqrW7d6PoGFuzmpQ0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz