Wpis z mikrobloga

@ZiobroTyPrzestan: twoja mama choruje na raka piersi a do tego mogło się przyczynić jedzenie mięsa... do tego mogło też się przyczynić wdychanie zanieczyszczonego powietrza, więc przestań takie bzdury pisać a lepiej się badaj bo wszystko może być genetyczne.
  • Odpowiedz
@Reevder: Przecież napisałem , że nie musi to być efekt przyczynowo-skutkowy, ale jeszcze zanim zdiagnozowano to u niej to spotkałem się z informacją, że mięso może zwiększać ryzyko zachorowania na raka piersi i jelita grubego.

A co do badań to fakt i ostatnio zrobiłem kompleksowe badania 2 tygodnie temu.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Dalej bądź naiwny. Tobie już nic nie pomoże, więc nawet nie będę się wdawał w jakąkolwiek dysputę. Pozdro.

@koleszka2000:

weź co ty #!$%@? w ogóle, pokazałeś jakieś skrajny przykład, gdzie ewidentnie widać, że to ludzie z zaburzeniem odżywiania i próbujesz wmówić sobie czy innym, że tak się
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DanteTooMayCry: xDD ale ja cię absolutnie nie będę przekonywał, szczerze mówiąc to tylko twoja sprawa w co wierzysz i co uważasz za słuszne i nie moja rolą jest uświadamianie ludzi. Instytut danych z dupy i prawdopobieństwo xD przepraszam Cię, ale pozwolę sobie na tym skończyć, nie w moim interesie leży merytoryczne wypunktowanie twojej wypowiedzi
  • Odpowiedz