Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: lubię mięso bardzo mocno, ale lubię też wegańskie "odpowiedniki" np. kotlety do hamburgerów z nasion słonecznika (ʘʘ) albo gyros
są też ch*jowe różne opcje wiadomo
  • Odpowiedz
@acidd: mi też smakują wegańskie, zazwyczaj sojowe dania. Próbowałem z ciekawości, bo żona je jada. Jedynym minusem jest to, że faktycznie najadam się na krócej i zdecydowanie szybciej po posiłku potrafię być głodny.
Dzięki temu jadam teraz na przykład pasty różnego rodzaju na kanapki dostępne w lidlu, polecam, niektóre są kozackie.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Próbowałem kuchni wegańskiej i wegetariańskiej. Człowiek szok może przeżyć bo są rzeczy tak pyszne że człowiek się zastanawia jakim cudem to jest takie dobre. Ale mimo wszystkiego mięso jest potrzebne.

Generalnie kuchnia wege jest kuchnią trudną.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: można wypierać ta informacje jak bardzo się chce ale za 10 lat mięso będzie luksusem dla nielicznych i taki jest fakt. Wszyscy inni będą jeść mięso sztuczne czy się to wam podoba czy nie...
  • Odpowiedz
@brakloginuf: W mojej rodzinie zdiagnozowano już nowotwór piersi oraz nowotwór jelita grubego. Mięso w największym stopniu przyczynia się do rozwoju tych dwóch właśnie. Nie mówię, że to efekt przyczynowo-skutkowy, ale nie mogę wykluczyć, że spożycie mięso nie miało na to wpływu. W mojej rodzinie je się dość często mięso (przerwa od potraw mięsnych dłuższa niż dwa dni nie wchodzi w grę), ale o tyle dobrze, że jest to mięso często
  • Odpowiedz