Wpis z mikrobloga

Jak patrzę na wpisy #neuropa o tym żeby uszczelnić granicę i nie wspierać reżimu Baćki to aż się serce raduje.
Mirko to jednak potrafi się zjednoczyć w sprawach ważnych i oczywistych

Dzisiaj będzie bardzo niebezpieczna noc, mam nadzieje że Straż Graniczna i Wojsko Polskie zachowają zimną krew. Trzymam za nich kciuki!
#bialorus
#4konserwy
#polska
#granica
#wojna
#imigranci
R.....h - Jak patrzę na wpisy #neuropa o tym żeby uszczelnić granicę i nie wspierać r...

źródło: comment_16363639285xMBTOcxGixUqOfYn0BzLF.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@PiccoloColo Tak napisałem inwalido w odpowiedzi do pana Trixie.

I zapodałeś argument jak jakiś rasowy nosacz

Kurła muody ty chcesz żeby SG szczelało do ludu a ty kurła karabin kiedyś w ręku trzymał KWIIIIIII

Ja umiem strzelać, ale nie jestem członkiem straży granicznej i obrona granic to nie jest mój obowiązek. Mogę natomiast wymagać od instytucji, która zajmuje się ochroną granic by była efektywna w tym co robi.
  • Odpowiedz
Rodziny każdego z panów, których wymieniłeś zamieszkiwały Polskę od pokoleń i ci ludzie byli w pełni zasymilowani do kolektywu jakim jest naród Polski i mięli Polskich przodków.


@RzutKamieniem: Otóż nie. To są ludzie, którzy nie byli Polakami według twoich kategorii, ale Polakami zechcieli być. To masz jakieś dowody na to stwierdzenie, że powinniśmy tych "etnicznych Polaków" traktować lepiej, czy nie? Bo jak narazie widzę tylko twoje bajania bez konkretów.

Jeżeli
  • Odpowiedz
@TenTypZez O i sram na DNA. Ale nie będę udawał, że muzułmanin Abdul Al-Abduli co częściej gada po Arabsku w swoim getcie, niż po Polsku jest Polakiem. To ty sobie wziąłeś z dupy to DNA. Ja mówię, że ludzie co nie mają nic wspólnego z Polską czyli ani pochodzenia ani kultury, religii, tradycji czy nawet poczucia lojalności i przynależności nie mają prawa się nazywać Polakami.
  • Odpowiedz
ksenofobia. One nie kojarzą się negatywnie, to po prostu są nazwy jednoznacznie negatywnych zjawisk.

I o tym piszę. Stronniczość grup, z czego wynika "ksenofobia" i "rasizm" jest wynikiem mechanizmów ewolucyjnych i nie ma w nich nic złego ani zaskakującego. Idiotycznym jest dyskredytowanie kogoś z powodu posiadania tych cech.

Takie, że żadno z założeń rasizmu nie zdaje egzaminu w rzeczywistości, a jego stosowanie w praktyce prowadzi zawsze do tragedii. Serio, nic nie potwierdza założeń rasizmu, że powinniśmy ludzi traktować inaczej ze względu na jakieś arbitralnie wyznaczone kategorie rasowe.

Jakiego egzaminu? Egzamin ewolucyjny zdały doskonale. Przecież dzięki tym mechanizmom poszczególne grupy przetrwały i nie zostały ofiarami kompletnej czystki etnicznej.

To
  • Odpowiedz
Zdefiniuj czym są Polacy jak nie definiuje ich pochodzenie etniczne? Xd


@RzutKamieniem: Zbiór ludzi posiadających obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej.

O i sram na DNA. Ale nie będę udawał, że muzułmanin Abdul Al-Abduli co częściej gada po Arabsku w swoim getcie, niż po Polsku jest
  • Odpowiedz
@RzutKamieniem Nie czytam wszystkich komentarzy, bo jeszcze dostałbym raka od twoich wysrywów. Jednak i tam z tego co widzę się pogrążasz.
Zabić kilku dla przykładu, bo obesrołek z wykopu mówi, że tak będzie dobrze xD

Bycie członkiem SG per se nie uprawnia do do otwarcia ognia, dopóki nie otrzyma rozkazu lub nie będzie do tego zmuszony. Imigranci biegnący po lesie to nie powód do strzelania do nich z ostrej xD
  • Odpowiedz
@suw3r3n: Ty zupełnie nie ogarniasz w naukę, co? Podsyłasz mi wyniki ankiety odnośnie OPINII ludzi o innych grupach etnicznych, jako dowód, że jest to właściwe podejście? Spróbuj chwilę pomyśleć przed następną odpowiedzią.
  • Odpowiedz
@TenTypZez:

Ty zupełnie nie ogarniasz w naukę, co?

To chyba ja powinienem zadać to pytanie. To jest wynik badań wyborców i tak, jest ona na podstawie odczuć ludzi o innych grupach etnicznych. Na tym polega stronniczość. Wiele podobnych badań zostało przeprowadzonych i każde pokazało dość podobne wyniki.

Poza tym, możesz się odnieść do mojego poprzedniego wpisu?
s.....n - @TenTypZez: 
Ty zupełnie nie ogarniasz w naukę, co? 
To chyba ja powiniene...

źródło: comment_16363756127WCYfQZOMyeXNSI83aWhWs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PiccoloColo Powiedziałem, że biegający po lesie? Powinieneś lepsze psychotropy brać, bo wydaje mi się, że gadasz z kimś innym przez ten cały czas, bo odpowiadasz na argumenty i tezy, których nie stawiałem non-stop.

Ja mówię, że jeżeli konwencjonalne środki zawiodą to wolę, żeby SG zaczęło strzelać, aniżeli żeby otworzyło wrota, dla hordy orków i zrobiło powtórkę z 2k15 tylko nie w Grecji, a na naszych granicach
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Do czego się teraz odnosisz? Do mojej opinii, że nie ma nic złego z "rasizmem" i "ksenofobią" zwłaszcza w Polsce? Opisałem, dlaczego tak uważam w poprzednim poście. Możesz się do niego odnieść. A wynika to z łańcucha logicznego i wynikającego z niego konfliktu interesów. Na co chcesz dokładnie dowód?
  • Odpowiedz
@RzutKamieniem Przeczytaj sobie swój pierwszy komentarz w odpowiedzi na mój. Dałeś do zrozumienia, żeby strzelać do ludzi, którzy nielegalnie przekraczają granice, co nazwałeś włamaniem się do kraju.

Teraz próbujesz dorabiać dodatkową retorykę, bo poczułeś, że zaczynasz się ośmieszać, panie socjaldemokrato.
  • Odpowiedz
Do mojej opinii, że nie ma nic złego z "rasizmem" i "ksenofobią" zwłaszcza w Polsce?


@suw3r3n: Tak dokładnie do tego. Dokladnie to do tego, dlaczego nie uważasz rasizmu i ksenofobii za coś złego. A właściwie dlaczego uznałęś, że to jest fakt, że nie ma nic w tym złego, a nie dlaczego tobie rasizm się podoba. I nie wiem jakie to znaczenie ma, czy jest to w Polsce, czy gdziekolwiek indziej.
  • Odpowiedz
Jakiego egzaminu? Egzamin ewolucyjny zdały doskonale. Przecież dzięki tym mechanizmom poszczególne grupy przetrwały i nie zostały ofiarami kompletnej czystki etnicznej.


@suw3r3n: Ty poważnie chcesz, bym odpisywał na tamten wysryw, gdzie masz takie bzdury? Tak, to dzięki rasizmowi nie było czystek etnicznych. Totalnie xD
  • Odpowiedz
@TenTypZez

1. Mówiłem, że możesz się stać jak zasymilowałeś się ja tyle, że twoje obce pochodzenie jest niewidoczne, a zarazem lokalsi traktują cię jako swojego przez wspomnianą asymilację. Więc przykro mi Habiba Abduli chodząca w burce non-stop i inne osoby, które nie mają z Polską nic wspólnego poza miejscem przebywania i dokumentem nie mają prawa nazywać się Polakami.

2. Mógłbym wykłócać się z tymi civnatowskimi bzdurami przez godzinę i i tak
  • Odpowiedz
1. Mówiłem, że możesz się stać jak zasymilowałeś się ja tyle, że twoje obce pochodzenie jest niewidoczne


@RzutKamieniem: A jak ktoś ma inny kolor skóry? No i według jakich kategorii oceniasz tę polskość? Bo z tego jak ja rozumiem Polską historię, kulturę i sztukę, to ty zdecydowanie nie reprezentujesz tych samych wartości. Czy wobec tego nie uważasz się za Polaka?
  • Odpowiedz