Wpis z mikrobloga

Jak patrzę na wpisy #neuropa o tym żeby uszczelnić granicę i nie wspierać reżimu Baćki to aż się serce raduje.
Mirko to jednak potrafi się zjednoczyć w sprawach ważnych i oczywistych

Dzisiaj będzie bardzo niebezpieczna noc, mam nadzieje że Straż Graniczna i Wojsko Polskie zachowają zimną krew. Trzymam za nich kciuki!
#bialorus
#4konserwy
#polska
#granica
#wojna
#imigranci
R.....h - Jak patrzę na wpisy #neuropa o tym żeby uszczelnić granicę i nie wspierać r...

źródło: comment_16363639285xMBTOcxGixUqOfYn0BzLF.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@RzutKamieniem: Wręcz przeciwnie. Ja się troszczę o Polskę i Polaków, a nie o to, żeby tutaj zbyt brązowy ktoś nie mógł wejść, bo on też może zostać Polakiem. Ale widzę już idziesz w obrażanie, więc nie pogadamy. Ty działasz przeciwko Polsce, ja jestem patriotą, więc będę z tobą walczył.
  • Odpowiedz
@TenTypZez Polakiem się nie zostaje, bo Polacy to grupa etniczna, a nie jakieś kółko różańcowe. Polakiem się rodzisz, albo upodabniasz się do nich na tyle, że akceptują cię jako swojego. A tego islamskie muzuły nie robiły w żadnym kraju to którego przyjechały
  • Odpowiedz
@RzutKamieniem: No i to jest zasadnicza różnica między narodowcami, a resztą. Z tym, że narodowcy próbują sobie zawłaszczyć swoje wypaczone pojęcie patriotyzmu, jako jedyne właściwe. Ty po prostu utknąłeś gdzieś na początku 19 wieku z rozwojem swojej myśli.
  • Odpowiedz
@RzutKamieniem Nie, nie napisałeś. Odpowiedziałem ci, że ostateczność nie leży tam gdzie ci się wydaje.

Chciałbym zobaczyć jak #!$%@? piszące o użyciu ostrej amunicji dostają beryla do łapy i strzelają do imigrantów a następnie ogarniają ciała. Oczywiście nie zobaczę, bo takie #!$%@? są tylko za ekranem monitora.

dostał śrutem w kolano


Śrut to ty masz w głowie xD
  • Odpowiedz
@RzutKamieniem: Swoją drogą wymienię kilku niepolaków według ciebie:
- Adam Mickiewicz
- Władysław Anders
- Mikołaj Kopernik
- Józef Piłsudski
- Fryderyk Szopen
- Emil Wedel

Serio, co jest ważniejsze - czy ktoś miał ojca i matkę Polaków, czy może bardziej, czy ktoś czuję się związany z kulturą polską, a jej pielęgnowanie i rozwój społeczności polskiej leży mu na sercu? Przez najsilniejsze lata 1RP polegało to na tym, że obcokrajowcy sami
  • Odpowiedz
a pierwsze co ty robisz to insynuujesz, że prawica robi to z jakichś niemoralnych dla ciebie pobudek aka. "ksenofobia" i "rasizm".


@suw3r3n: A nie mam racji? Nawet tutaj w tym wątku mnie przekonują, że powinniśmy rozpatrywać kto jest Polakiem, a kto nie, według jakichś mglistych kategorii etnicznych. Z resztą nie jest żadną tajemnicą, jak wygląda antyimigrancka propaganda i że kwestia tego skąd i jakiego wyznania są ci imigranci, ma tutaj znaczenie.
  • Odpowiedz
@TenTypZez:

A nie mam racji?

Nie, nie masz.
Przynajmniej nie masz racji uważając, że twoja opinia jest jedyną moralnie właściwą opcją. Nie twierdzę, że nie ma "ksenofobicznych" i "rasistowkich" pobudek z prawej strony. Twierdze, że tym pobudkom nie można umniejszac, bo nie ma z nimi nic złego. Wiem, że dla ciebie to jest niepojęte.
  • Odpowiedz
@Razzish: Jasne, jasne, cały czas było en vouge że strasz graniczna chooy, nie dość że nie bronią granicy to nikogo nie wpuszczają, a teraz neuropki wycofują się rakiem i udają że nie są pożytecznymi idiotami ruskich czy niemców xD
  • Odpowiedz
Przynajmniej nie masz racji uważając, że twoja opinia jest jedyną moralnie właściwą opcją.


@suw3r3n: I czy gdzieś tak napisałem, czy tak sobie dopowiedziałeś?

Nie twierdzę, że nie ma "ksenofobicznych" i "rasistowkich" pobudek z prawej strony. Twierdze, że tym pobudkom nie można umniejszac, bo nie ma z nimi nic złego.


Poważnie uważasz, że powinniśmy uznawać ksenofobię i rasizm za nic złego? To są poglądy jednoznacznie błędne i niemoralne, myślałem że po wojnach
  • Odpowiedz
@TenTypZez:

I czy gdzieś tak napisałem, czy tak sobie dopowiedziałeś?

Założyłem. Pojęcia, których używasz są negatywnie nacechowane i użyłeś ich, by umniejszyć opinii innych.

Poważnie uważasz, że powinniśmy uznawać ksenofobię i rasizm za nic złego?

Biorąc pod uwagę to, że "rasizm" jest wszechobecny i nie da się go pozbyć, tak.
Wynika to z implikacji logicznych teorii gry. Jeżeli Polacy nie byliby "rasistami i xenofobami" to inne grupy, które są, eksploatowałyby Polskę.
  • Odpowiedz
Założyłem. Pojęcia, których używasz są negatywnie nacechowane i użyłeś ich, by umniejszyć opinii innych.


@suw3r3n: Nie, te osoby same nazywają się nacjonalistami i narodowcami. Jeżeli uważasz to za negatywne, to dlaczego do mnie masz pretensje?

Biorąc pod uwagę to, że "rasizm" jest wszechobecny i nie da się go pozbyć, tak.


@suw3r3n: Nie, nie jest. Może po prostu blisko ci do tych poglądów, stąd to sobie usprawiedliwiasz tak, że wydają ci
  • Odpowiedz
@TenTypZez:

Nie, te osoby same nazywają się nacjonalistami i narodowcami. Jeżeli uważasz to za negatywne, to dlaczego do mnie masz pretensje?

Pisałem o pojęciach jak "xenofobia" i "rasizm"

Nie, nie jest. Może po prostu blisko ci do tych poglądów, stąd to sobie usprawiedliwiasz tak, że wydają ci się powszechne? Szczerze nie mam w otoczeniu żadnych takich osób i nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy ktoś mógłby wprost jechać ksenofobicznymi, czy rasistowskimi tekstami
  • Odpowiedz
Pisałem o pojęciach jak "xenofobia" i "rasizm"


@suw3r3n: ksenofobia. One nie kojarzą się negatywnie, to po prostu są nazwy jednoznacznie negatywnych zjawisk.

Jakie badania i jakie praktyki? Jakiej wiedzy? Bo ja właśnie wiedzą i badaniami się kieruję.


@suw3r3n: Takie, że żadno z założeń rasizmu nie zdaje egzaminu w rzeczywistości, a jego stosowanie w praktyce prowadzi zawsze do tragedii. Serio, nic nie potwierdza założeń rasizmu, że powinniśmy ludzi traktować inaczej ze
  • Odpowiedz
@TenTypZez Tak i każdy ciaparitto szturmujący Polską granicę jest lojalnym nabytkiem i przyszłym Piłsudskim XD Srogie urojenia.

Rodziny każdego z panów, których wymieniłeś zamieszkiwały Polskę od pokoleń i ci ludzie byli w pełni zasymilowani do kolektywu jakim jest naród Polski i mięli Polskich przodków.

Zrozum dzbanie, że ci ludzie, którzy do nas przychodzą to nie jest żaden ekwiwalent. To są zwykli oportuniści, którzy zwęszyli okazję do wyrwania się od motłochu ich kraju
  • Odpowiedz