Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać allegro. Po co to całe udawanie, że "jesteśmy przeciwni podróbkom i piratom, wystarczy zgłosić" jak to praktycznie nie ma pokrycia w rzeczywistości? Bez sensu się człowiek męczy i zgłasza.

Przeanalizujmy:
- typ ma wystawione tylko piraty jako nowy produkt - kilkanaście ofert;
- nigdzie nie ma info, że to piraty, nawet nie używa tego rakowego słowa "reprodukcja";
- są nieźle wykonane bo po fotce na pierwszy rzut oka nie widać, że to pirat, więc można się łatwo nabrać;
- zgłosiłem mu kilka aukcji z dokładnym opisem dlaczego to są nieoryginalne produkty, że sprzedawca doskonale sobie zdaje sprawę, że to podróbki i jak zwykle nic z tym nie zrobiliście, biznes się kręci w najlepsze;

Ej @allegro_pl - do dupy z tym waszym formularzem i polityką zgłaszania nieoryginalnych produktów. Prawda jest taka, że zgłosiłem już z kilkadziesiąt akcji przez ostatnie lata i jedyne przypadki kiedy faktycznie coś działaliście to jak się wam wrzucało to na social mediach. Fajna ta wasza polityka firmy.

#allegro #nintendo #gry #retrogaming #gba #gbc #gameboyadvance
Kryspin013 - #!$%@? mać allegro. Po co to całe udawanie, że "jesteśmy przeciwni podró...

źródło: comment_1636195783lNAVejTQJBTt4GWju7jnF8.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
wersja gry z fanowskim tłumaczeniem, wersja z modami (jest swietny mod dla Super Mario Land dodający kolory na GBC) l


@makaronzjajkiem: Do takich rzeczy za 300 zł dostaniesz Everdrive albo jakiś połowę tańszy odpowiednik. Po co płacić 70, 50 czy nawet 25 zł za piraty. Kilka piratów i masz o wiele lepsze, o wiele lepiej wykonane i działające urządzenie bez piracenia. Ja swoje romy normalnie backupuje i i wgrywam do nich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kryspin013: allegro to skarbnica podróbek, od artykułów piśmienniczych, przez kosmetyki po elektronikę. Słuchawki bose, ładowarki Apple, pióra wieczne, czasem są w śmiesznie niskich cenach i to je odróznia, choć oszuści wystawiają je też niemal w cenie oryginałów. Przykładem może być nowa ładowarka magsafe do iphone, która niby jest tylko trochę tańsza, wygląda jak oryginał, a różnica jest w mocy, 5W zamiast 15W.
  • Odpowiedz
Kilka lat temu archon opowiadał, jak bez żadnego pytania pojawiło się od #!$%@? ofert na allegro z jego tłumaczeniem pokemon FireRed.


@Kryspin013: Archon to akurat niezły hipokryta w tym temacie (tl;dr stosuje podwójne standardy co do piractwa). A co do Everdrive: miałem, kończyło się tym ze wgrywałem tysiąc gier na niego i w nic nie grałem. Wole mieć grę na półce i ja przejść. Do tego są reprodukcje i reprodukcje. Jak
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Szkoda twojego zycia, tym bardziej ze chciales cos ze swojej mlodosci. ile jeszcze pozyjesz? 5 10 15 20 25 lat 35? warto sie bawic w takie kolekcje? nikt tego teraz nie doceni bo za 5-10 lat dla kazdego to bedzie oryginal.
  • Odpowiedz
Szkoda twojego zycia, tym bardziej ze chciales cos ze swojej mlodosci. ile jeszcze pozyjesz? 5 10 15 20 25 lat 35? warto sie bawic w takie kolekcje? nikt tego teraz nie doceni bo za 5-10 lat dla kazdego to bedzie oryginal.


@henpl: wtf typie, idź prawić swoje banały gdzie indziej xD
  • Odpowiedz
moze i mnie ponioslo ale widze ze jestes maniak wiec w skrocie: zamiast sie bawic w #!$%@? gierki z lat 70/80/90 zajmij sie swoim rozwojem osobistym np taki druk 3d daje mega mozliwosci i zajebista satysfakcje dla ludzi w twoim wieku i przestan plakac ciagle na wykopie ze ktos ciebie oszukal na gierce na allegro bo sobie zycie #!$%@? takim gownem - zajmij sie czyms co ma przyszlosc, eot.... nie, ty dalej
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kryspin013: o #!$%@? ci chodzi ze ktos to sprzedaje? kupiles i jestes pokrzywdzony? to po co sie #!$%@?. Moze ktos to chce kupic. idz do prokuratury (sory - nic nie zdzialasz - zycie w polsce) a nie placzesz na wykop.
  • Odpowiedz
zamiast sie bawic w #!$%@? gierki z lat 70/80/90 zajmij sie swoim rozwojem osobistym np taki druk 3d daje mega mozliwosci i zajebista satysfakcje dla ludzi w twoim wieku i przestan plakac ciagle na wykopie ze ktos ciebie oszukal na gierce na allegro bo sobie zycie #!$%@? takim gownem


@henpl: Zamiast sie bawic w #!$%@? oglądanie przytulania sie połnagich facetów zajmij sie swoim rozwojem osobistym np taki druk 3d daje mega
Kryspin013 - > zamiast sie bawic w #!$%@? gierki z lat 70/80/90 zajmij sie swoim rozw...

źródło: comment_1636248173KAxKRRvoqusRLHFF4bNtkg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ci ludzie co kupują te klucze Windowsów po 10-50 zł są święcie przekonani, że to są legalne klucze tak jak np klucze do gier, totalnie nie ogarniając, że Windows nigdzie nie jest dystrybuowany w ten sposób w formie kluczy dla prywatnego klienta. No ale na tym trzeba się znać.


@Kryspin013: to są legalne windowsy. Były wyroki sądów w UE że jest to całkowicie legalne. Microsoft nie może sobie od tak zakazać
  • Odpowiedz
@henpl: o to że chce kupić oryginały, które mu toą w morzu podróbek, sprzedawanych bez żadnej wzmianki że niby są. I o ile on to odróżni i nie kupi, tak inne, mniej świadome osoby które chcą sobie kupić jakieś Pokemony zostają oszukane. Całego tematu by nie było, gdyby w tytule tych aukcji widniało słowo replika.
  • Odpowiedz