Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać allegro. Po co to całe udawanie, że "jesteśmy przeciwni podróbkom i piratom, wystarczy zgłosić" jak to praktycznie nie ma pokrycia w rzeczywistości? Bez sensu się człowiek męczy i zgłasza.

Przeanalizujmy:
- typ ma wystawione tylko piraty jako nowy produkt - kilkanaście ofert;
- nigdzie nie ma info, że to piraty, nawet nie używa tego rakowego słowa "reprodukcja";
- są nieźle wykonane bo po fotce na pierwszy rzut oka nie widać, że to pirat, więc można się łatwo nabrać;
- zgłosiłem mu kilka aukcji z dokładnym opisem dlaczego to są nieoryginalne produkty, że sprzedawca doskonale sobie zdaje sprawę, że to podróbki i jak zwykle nic z tym nie zrobiliście, biznes się kręci w najlepsze;

Ej @allegro_pl - do dupy z tym waszym formularzem i polityką zgłaszania nieoryginalnych produktów. Prawda jest taka, że zgłosiłem już z kilkadziesiąt akcji przez ostatnie lata i jedyne przypadki kiedy faktycznie coś działaliście to jak się wam wrzucało to na social mediach. Fajna ta wasza polityka firmy.

#allegro #nintendo #gry #retrogaming #gba #gbc #gameboyadvance
Kryspin013 - #!$%@? mać allegro. Po co to całe udawanie, że "jesteśmy przeciwni podró...

źródło: comment_1636195783lNAVejTQJBTt4GWju7jnF8.jpg

Pobierz
  • 101
Chyba "replikę" miałeś na myśli xD


@Tesseract: jak poszukasz na allegro to safe word to jest "reprodukcja". Sama "reprodukcja" w tym wypadku polega na tym, że zamawiasz karton piratów z chin xD

Dobry pomysł na reklamę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nadaje_z_piwnicy: No nie? ( ͡º ͜ʖ͡º) Zwłaszcza, że z Chin zamowisz za 1/5 ceny xd
a tak z ciekawości bo się nie znam - po czym widać że to podróbka?


@kocur555aaa: @janosik9: Bardzo szczegółowe wyjaśnienie wraz z przykładami:
http://www.gbforever.pl/www/viewpage.php?page_id=400

Dodatkowo podrobki mogą nie mieć baterii do zapisywania stanu gry, masakra


@kocur555aaa: To już nie te czasy, że piraty się robi na SRAM jak Flash jest taki tani. Raczej jakieś bardzo stare piraty.
prosimy, wskaż nam numery tych ofert. Zweryfikujemy je i podejmiemy działania.


@allegro_pl: na tym etapie to mam was gdzieś. Ja już i tak odwaliłem darmową robotę za was. Mieliście to gdzieś bo zgłoszenia oczywiście odrzucone. Reagujecie jedynie jak wam się dupa pali w social mediach. Chcecie to sobie sami szukajcie.

Edit:

tu odwaliliście to samo:
https://www.wykop.pl/wpis/44446809/gdyby-allegro-bylo-normalnie-dzialajacym-serwisem-/

Ściągnęliście typowi tylko jedną ofertę a dalej miał wystawionych kilkadziesiąt. Więc soory ale walcie się.
Kryspin013 - > prosimy, wskaż nam numery tych ofert. Zweryfikujemy je i podejmiemy dz...

źródło: comment_16362161877gZAssBsqMYHtiPjolzoRz.jpg

Pobierz
Soorka jak ktoś nie chciał być wołany. Obiecuję, że robię to tylko raz. Chciałem was zawołać ponieważ Allegro nas uraczyło swoją obecnością tutaj ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/61525973/#comment-218263909



Przy okazji polecam małe przypomnienie działania Allegro sprzed dwóch lat. Jest komentarz wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Chlebek_Pyszny @Cyfranek @DMiros @GrayBlacksmith @GrayBlacksmith: @MarchwiowySok @Nadaje_z_piwnicy: @Pawciio952 @Pjongjanska_ferma_zolwi @Poprosze_herbate @Sauron_Official @Tesseract: @UFC_Jest_W_Dupie: @Whoresbane @
przed wyjściem PS5 jak się szukało pada do PS4 to prawie każdy na allegro to chiński odpad

teraz pewnie 100% to chińskie odpady


@vieniasn: z padami do PS3 było dokładnie to samo i pewnie dalej jest. A problemem nie jest to, że allegro nie jest wszechwiedzące i tego nie usuwają ale, że mają tonalnie w dupie jakiekolwiek zgłoszenia. Paczaj, mała niespodzianka. Do zgłoszenia oferty poszedł screen gdzie autor sam oznacza, że
Kryspin013 - > przed wyjściem PS5 jak się szukało pada do PS4 to prawie każdy na alle...

źródło: comment_16362173378TP11fAgs5M04mmAA94LSu.jpg

Pobierz