Wpis z mikrobloga

Nieironicznie, pierwszy raz od 6 lat cieszę się, że rządzą ci pisowscy nieudacznicy, bo KO bankowo by się nie #!$%@?ło i zrobiłoby lockdown / paszporty covidowe / both.

PiS doskonale wie kim są ich wyborcy i jakie mają podejście do szczepień oraz pandemii. Wszystkie ich ruchy to głaskanie słupków sondażowych.

Najbardziej bawi, że czarmandero-szury są w tym kontekście bardziej logiczni niż ekstremalni covidianie, a zamordyści z Konfy bardziej logiczni od 3/4 czempionów z opozycji xD

#koronawirus #neuropa #4konserwy #bekazcovidian #bekazprawakow #bekazlewactwa
  • 45
@Tywin_Lannister:

Stary, ja to piszę jako ostry lewak, który lubi nawet Zandberga xD


I tak zaraz neuropki Cię zwyzywają od prawaków, szurów i pisowców, bo śmiałeś im partię-matkę skrytykować. Sam uważam że rządy PO były lepsze niż rządy PiSu, a przed pandemią uważałem ich za mniejsze zło i ewentualną alternatywę dla PiS, ale w obecnej sytuacji nie będę popierać partii, która ma mnie za podludzia tylko dlatego, że nie poddałem się
@Trollek2137: to nie tak że siada sobie jakiś sasin do komputera i sobie to pisze, oni to robią radząc się lekarzy, doradców, jednak każdy pogromca szurów z wykopu mówi, że wystarczyło chodzić na biologię, żeby wiedzieć, że nie chroni xD
@Tywin_Lannister: Po stronie pisowskiej są dwie frakcje, jedna doktora niedziele i całej tej rady medycznej złożonej ze skorumpowanych alkoholików, druga z ziobrystów, na których dwa lata temu szkoda byłoby mi śliny, a dziś ich w jakimś sensie szanuję. A po stronie KO-Lewicowej co jest? Same oszołomy hejtujące pis za covidowy moderantyzm. Oni serio nie mają odrobiny instynktu samozachowawczego?
Nieironicznie, pierwszy raz od 6 lat cieszę się, że rządzą ci pisowscy nieudacznicy, bo KO bankowo by się nie #!$%@?ło i zrobiłoby lockdown / paszporty covidowe / both.


@Tywin_Lannister: moze i tak, ale to wciąz za mało zebym mógł tolwrować pis xD
@Tywin_Lannister #!$%@? gospodarka, wstrzymana budowa dróg, zniszczona służba zdrowia, #!$%@? masę kasy na kościół, zniszczone stosunki międzynarodowe, olała ochrona przeciwpowodziowa, #!$%@? w błoto socjal, a Ty się przejmujesz lockdownem...
Ładny jesteś kretyn. A uświadomię Ci, że gdyby rządziło PO, to nie byłoby inflacji 7% i wtedy największym problemem by byli uchodźcy na granicy i lockdown.
Zobacz sobie ile pisowcy zniszczyli, np. W GUS se zobacz ostatnie 15lat wydatków na drogi, szpitale czy
@Tywin_Lannister: to jest dramat że nie ma normalnego centrum nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Wszystkie partie lecą tą samą kartką z rozpisanymi punktami, tylko w zależności czy jest to prawica czy lewica punkty są swoją odwrotnością.

Wiadomo, że Zachód jest nadal 100x lepszy niż ten polski zaściankowy #!$%@?łek, ale jeśli ludzie #!$%@?ą z takiego kraju jak Australia to naprawdę nie dzieje się dobrze.