Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: powiedział ortodoksyjny katolik, twórca Młodzieży Wszechpolskiej i Krzysztofa Bosaka, orędownik mundurków szkolnych i becikowego. Gdyby nadal był w rządzie, jestem pewien ze szedłby teraz ramie w ramie z pisem. Takze totalnie niewiarygodny człowiek. Jak był premierem, był znienawidzony jak dzisiaj kaczka, ale jak widać ludzka pamięć krótka xD
  • Odpowiedz
@Wachatron: Łaska pańska na pstrym Romanie jeździ. Pamięć moja jest dobra. Giertych nie zmienił poglądów a jedynie dostrzegł, że są fundamentaliści gorsi od niego z którymi nie da się współpracować. Do Jarka i PiSu pała nienawiścią bo go upokorzyli. I dobrze
  • Odpowiedz
Giertych nie zmienił poglądów a jedynie dostrzegł, że są fundamentaliści gorsi od niego z którymi nie da się współpracować.


@#!$%@?: z tym bym polemizował... niemniej jednak uważam, ze pan Lurch powinien zamknąć mordę i zniknąć z życia publicznego, bo jego wypowiedzi walą hipokryzją ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Poza tym znaj różnice między poglądami a fanatyzmem. Z fanatyzmem się nie dyskutuje.


@Kolorowezworki: dokładnie, większych fanatyków jak LPR + Młodzież Wszechpolska w Polsce po 89 roku nie bylo. Pis to przy nich pikuś. Różnica jest taka że LPR nie wjechało z pełną siłą ze swoimi wszystkimi pomysłami a pis sobie po prostu jedzie po bandzie, bo kupili elektorat, który nigdy ich nie zostawi bo przecież dają im pieniądze.

Bez przesady,
  • Odpowiedz
@Wachatron: > większych fanatyków jak LPR + Młodzież Wszechpolska w Polsce po 89 roku nie bylo. Są. To Konfederacja kierowana przez Ordo Luris i Narodowcy Bąkiewicza. Są cwańszy i ostrożniejsi bo uczą się na błędach MW
  • Odpowiedz
To Konfederacja kierowana przez Ordo Luris


@#!$%@?: czyli Bosak stworzony przez Giertycha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Narodowcy Bąkiewicza


@#!$%@?: no ok, takie małe i skrajnie radykalne grupy pominąłem (tych akurat było dosc sporo po 89), bo to margines który nigdy nie przejdzie do "mainstreamu" - pokrzyczą, pokrzyczą i znikną a media i politycy będą ich wykorzystywać do swoich celów, tak długo jak to będzie potrzebne
  • Odpowiedz
@Wachatron: Zdecydowanie nie chcialbym Giertycha znowu w rządzie i sejmie, ale widząc jak ktoś taki jak Giertych ( czyli niezbyt wysoki poziom) grilluje obecną władzę dochodzę do wniosku że PiS szoruje po dnie intelektualnym i kompetencyjnym.
  • Odpowiedz
@Wachatron: Giertycha nie trawię, ale co ty #!$%@? masz niby do becikowego i mundurków szkolnych? jeśli trzeba za coś #!$%@?ć Giertycha to za wykaz lektur zakazanych, a nie za całkiem rozsądne programy walczące z demografią i nierównościami społecznymi w szkole.
  • Odpowiedz
ale widząc jak ktoś taki jak Giertych ( czyli niezbyt wysoki poziom) grilluje obecną władzę dochodzę do wniosku że PiS szoruje po dnie intelektualnym i kompetencyjnym


@Jarasznikos: nie sztuka grillować jakąkolwiek władzę, a już szczególnie socjalistów.. mi tylko chodzi o to, że Giertych powinien po prostu zniknąć i się nie odzywać. To tak jakby JP 2 żył, był emerytowanym papajem i zaczął grillować episkopat polski za to, że nie zapobiegają pedofilii
  • Odpowiedz
@Kolorowezworki: Ta Kaczor to obłąkany dziad, który od 20 lat rządzi największą partią w tym kraju i jest niezatapialny, a Giertych to "inteligentny" typ, który dał się złapać na nagrywaniu jak szantażuje milionerów.
Przypomnij mi, co się stało z austriackim członkiem rodziny Kaczyńskiego, którego Giertych reprezentował i który to ponoć miał pogrążyć JK?
  • Odpowiedz
@Kolorowezworki: skoro mundurek wisi w szafie to raczej średnio kojarzysz jakie ten katooszolom w tamtych czasach prezentował poglądy i które środowiska wokół siebie gromadził. To taki Bosak tamtych czasów tylko ze w rządzie i z realnymi wpływami. Zwykły pstry Ch...
  • Odpowiedz
e są fundamentaliści gorsi od niego z którymi nie da się współpracować.


@#!$%@?: nie, nie ma. Sa tylko fundamentalisci nie zbyt sklonni do zaproszenia go do rzadu.
Przeciez Giertych jest bardziej zabetonowanym fundamentalista niz wiekszosc PiSu, a gospodarczo jeszcze bardziej na lewo. Gdyby tylko schowal dume i dolaczyl do PiS to bylby tam swiatopogladowym guru.
  • Odpowiedz
ale co ty #!$%@? masz niby do becikowego i mundurków szkolnych?


@rakiwo: to byl tylko przyklad zeby wskazac analogię - becikowe dalo podwaliny pod 500+, a jesli chodzi o mundurki to czy teraz przypadkiem nie ma jakiejś akcji ze Czarnek chce wprowadzi jakas rewolucje w ubiorze w szkołach? Pod to podwaliny dały wlasnie mundurki. Czy to zle czy dobrze? nie wiem, tylko stwierdzam fakty

a nie za całkiem rozsądne programy walczące
  • Odpowiedz
@Wachatron: Różnica jest taka, że Giertych to inteligentny facet a kaczor to obłąkany dziad. Nie ma jak postawić między nimi znaku równości.


@Kolorowezworki: Zawsze mnie bawi kiedy ludzie przypisują niskie walory intelektualne człowiekowi wokół którego polska polityka się kręci ponad 20 lat.
  • Odpowiedz
@Wachatron: Becikowe nie dało żadnych podwalin pod 500+ jest to zupełnie inne świadczenie, które jest nieprzerwanie wypłacane od 2006r. więc również przez prawie dekadę rządów PO, takie same świadczenia występują praktycznie w każdym europejskim kraju.

Co do mundurków, to z racji rocznika (jak je wprowadzono to szedłem do liceum) trochę mnie ominęły. Ale uważam je za jedne z lepszych pomysłów. W tamtych czasach szkoły prywatne nie były tak popularne i dostępne
  • Odpowiedz