Wpis z mikrobloga

Poza tym znaj różnice między poglądami a fanatyzmem. Z fanatyzmem się nie dyskutuje.


@Kolorowezworki: dokładnie, większych fanatyków jak LPR + Młodzież Wszechpolska w Polsce po 89 roku nie bylo. Pis to przy nich pikuś. Różnica jest taka że LPR nie wjechało z pełną siłą ze swoimi wszystkimi pomysłami a pis sobie po prostu jedzie po bandzie, bo kupili elektorat, który nigdy ich nie zostawi bo przecież dają im pieniądze.

Bez przesady,
To Konfederacja kierowana przez Ordo Luris


@#!$%@?: czyli Bosak stworzony przez Giertycha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Narodowcy Bąkiewicza


@#!$%@?: no ok, takie małe i skrajnie radykalne grupy pominąłem (tych akurat było dosc sporo po 89), bo to margines który nigdy nie przejdzie do "mainstreamu" - pokrzyczą, pokrzyczą i znikną a media i politycy będą ich wykorzystywać do swoich celów, tak długo jak to będzie potrzebne
ale widząc jak ktoś taki jak Giertych ( czyli niezbyt wysoki poziom) grilluje obecną władzę dochodzę do wniosku że PiS szoruje po dnie intelektualnym i kompetencyjnym


@Jarasznikos: nie sztuka grillować jakąkolwiek władzę, a już szczególnie socjalistów.. mi tylko chodzi o to, że Giertych powinien po prostu zniknąć i się nie odzywać. To tak jakby JP 2 żył, był emerytowanym papajem i zaczął grillować episkopat polski za to, że nie zapobiegają pedofilii
ale co ty #!$%@? masz niby do becikowego i mundurków szkolnych?


@rakiwo: to byl tylko przyklad zeby wskazac analogię - becikowe dalo podwaliny pod 500+, a jesli chodzi o mundurki to czy teraz przypadkiem nie ma jakiejś akcji ze Czarnek chce wprowadzi jakas rewolucje w ubiorze w szkołach? Pod to podwaliny dały wlasnie mundurki. Czy to zle czy dobrze? nie wiem, tylko stwierdzam fakty

a nie za całkiem rozsądne programy walczące
@Wachatron: Becikowe nie dało żadnych podwalin pod 500+ jest to zupełnie inne świadczenie, które jest nieprzerwanie wypłacane od 2006r. więc również przez prawie dekadę rządów PO, takie same świadczenia występują praktycznie w każdym europejskim kraju.

Co do mundurków, to z racji rocznika (jak je wprowadzono to szedłem do liceum) trochę mnie ominęły. Ale uważam je za jedne z lepszych pomysłów. W tamtych czasach szkoły prywatne nie były tak popularne i dostępne