Wpis z mikrobloga

@joolekk: Tak, ale czasy sa jakie są i mozliwe że to nie ostatnia podwyżka, tu 200 zł kredyt, tu 50 złotych gaz, tam 100 zł energia, tu może czynsz 200 zł, żywnośc/ubrania/itp kolejne podwyżki i może w przyszłym roku znowu kredyt 200 zł w górę.
Trochę się tego może nazbierać. Dla przeciętnej rodziny to już dość duże obciążenie, zwłaszcza, że większość zarabia poniżej średniej krajowej.
@siemankooo: wszystko urośnie, ale wynagrodzenia staną w miejscu albo się zmniejszą! 200zł kredytu zabije Polaków!

Kurła odkąd wziąłem kredyt to wypłata tylko rośnie, a rata spadała. Jakbym słuchał wykopków to bym był teraz dziesiątki tysięcy na minusie przez wynajem, a moje dalej byłoby tylko biurko w wynajmowanym pokoju xD

Jesteście strasznie odklejeni. Najwyżej kredytobiorca odpuści jedno wyjście do restauracji w miesiącu i stopa 2% mu nie straszna. Serio myślicie, że wszyscy
już jedna podwyżkę raty kredytu miałeś.


@siemankooo: no niecałe 60zł to będzie. Jeszcze tylko 20 takich podwyżek i mi się wyrówna ze wzrostem wynagrodzenia w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak czy siak oberwie się wszystkim


@Hulleck123: oberwie to się nam bez różnicy jakie będą stopy. Idioci wybrali nam PiS to mamy. Gówno dadzą stopy, jak drukarka pobiła rekord, puste pieniądze w postaci 500+ i