Wpis z mikrobloga

  • 3971
Dziś zdałem sprawę jak bardzo masz przeje6ane będąc facetem w Polsce. W mojej firmie zostały zatrudnione dwie nowe osoby. Dziewczyna lvl. 27 i chłopak lvl 26. Nazwijmy go Mirkiem. Cały dział nie ma problemu pomagać i wyjaśniać co jak działa tej lasce. Nawet magazyn puszcza jej zamówienia poza kolejnością. Jeśli chodzi o chłopaka tylko ja i inny ziomek mu pomogliśmy na starcie i pokazaliśmy jak i co. Reszta ma go totalnie w dupie. Ma sobie radzić jak nie to do widzenia. Teraz lepsze nowy zaczyna mieć lepsze wyniki (firma sprzedażowa) niż ta laska. Więc co zrobił menago? Zaprosił łaskę na rozmowę i przycisnął? NIE! Odebrał część terenu sprzedażowego młodemu mówiąc, że koleżanka operuje na gorszym gruncie i to będzie uczciwe. Mirek w tej sytuacji powiedział, że zrezygnuje z pracy, bo zmniejszy mu się premia. Umotywował to tym, że na swoim terenie sam dotarł do 10% nowych odbiorców poza otrzymaną bazą. Pracuje więcej i uczciwie doszedł do wyniku. Sprawa doszła do prezesa. Prezes stwierdził, że teren na zostać taki jaki był od zawsze, a Mirek dobrze robi swoją robotę. Zgadnijcie kto się stał wrogiem.nr. 1 w firmie. Tak Mirek. Ma opinię zimnego #!$%@?. Teraz pomyślałem, że gdyby to laska robiła dobry wynik, a on o 25% gorszy. To jak myślicie chcieli, by mu oddać klientów tej laski? #pracbaza #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 105
@Bubsy3D: Największym przegranym sprawy okazał się menago, bo podjął zajebiście słabą decyzję. Gdyby zaczął się teraz mścić na pracowniku, to wchodzi pip/sąd i pozamiatane.

Młody pozostawiony sam sobie ma moim zdaniem dużo lepiej, niż gdyby wszyscy skakali wokół niego.
-jest niezależny
-nie może sobie zarzucić, że jego sukcesy nie są wynikiem jego pracy
-nikt mu nie może tego wypomnieć

Szczerze, to albo przestawiasz tę całą sytuacje ze szczególnym zwracaniem uwagi na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Bubsy3D: normalka w tego typu pracy, kobiety zawsze są gorszymi pracownikami niż faceci, bo albo dziecko trzeba wcześniej odebrać albo zamiast pracować to na socialach siedzą albo jak trzeba jakieś kartony przenieść to one są słabe i niech faceci noszą i tak to się toczy jakoś
@gnt_1: Akurat moim zdaniem dziecko to duzy plus dla kobiety. Uwazam ze kobiety posiadajace dzieci w wieku przedszkolnym/szkolnym to skarb (pomijajac okresy choroby dzieciaka).

Chlopy w biurze zazwyczaj sa tak rozmemlani i #!$%@? glupoty przy kawce albo fajeczce ze to glowa mala. W sumie potem moga zostac po godzinach bo wyjebongo a wrecz nawet lepiej bo moga sobie #!$%@? przedluzac tym #!$%@? ile to oni godzin nie pracuja.

Baba z kaszojadem
@Bubsy3D jak przetrzyma jeszcze 2-3 tygodnie to będzie koozak z dobrą perspektywą na przyszłość. W pracy czasami trzeba być zimnym #!$%@? i potrafić oddzielić pracę od życia prywatnego.