Wpis z mikrobloga

  • 3971
Dziś zdałem sprawę jak bardzo masz przeje6ane będąc facetem w Polsce. W mojej firmie zostały zatrudnione dwie nowe osoby. Dziewczyna lvl. 27 i chłopak lvl 26. Nazwijmy go Mirkiem. Cały dział nie ma problemu pomagać i wyjaśniać co jak działa tej lasce. Nawet magazyn puszcza jej zamówienia poza kolejnością. Jeśli chodzi o chłopaka tylko ja i inny ziomek mu pomogliśmy na starcie i pokazaliśmy jak i co. Reszta ma go totalnie w dupie. Ma sobie radzić jak nie to do widzenia. Teraz lepsze nowy zaczyna mieć lepsze wyniki (firma sprzedażowa) niż ta laska. Więc co zrobił menago? Zaprosił łaskę na rozmowę i przycisnął? NIE! Odebrał część terenu sprzedażowego młodemu mówiąc, że koleżanka operuje na gorszym gruncie i to będzie uczciwe. Mirek w tej sytuacji powiedział, że zrezygnuje z pracy, bo zmniejszy mu się premia. Umotywował to tym, że na swoim terenie sam dotarł do 10% nowych odbiorców poza otrzymaną bazą. Pracuje więcej i uczciwie doszedł do wyniku. Sprawa doszła do prezesa. Prezes stwierdził, że teren na zostać taki jaki był od zawsze, a Mirek dobrze robi swoją robotę. Zgadnijcie kto się stał wrogiem.nr. 1 w firmie. Tak Mirek. Ma opinię zimnego #!$%@?. Teraz pomyślałem, że gdyby to laska robiła dobry wynik, a on o 25% gorszy. To jak myślicie chcieli, by mu oddać klientów tej laski? #pracbaza #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 105