Aktywne Wpisy
n-ke +164
Rankingorze, Legia miała 34 kolejki, żeby udowodnić, że zasługują na puchary. Nie odbierajmy kibicom i piłkarzom GKS prawa do fajnych wspomnień z europy. Zasłuzyli.
#mecz
#mecz
toDoList +3
#mecz Pohamujcie na chwilę emocje i spójrzcie na sprawę obiektywnie. Po co są te puchary? Żeby nabijać ranking. I kto Wam bez Legii te punkty nabije, GKS co ledwo wie o co tam biega w ogóle? Mize polska wieś dostała udany wieczór ale na pewno straciła rok





Zostałeś wydymany bez mydełka bracie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Ty kupiłeś tu https://bscscan.com/tx/0x53a60f165104ce3d41b4683cb91f6e50340739f16816350635de8a29f045f68b
- prawie dwie godziny temu.
A oni wyjeli liquidity pół godziny temu https://bscscan.com/tx/0x99cc3d5eef62e912ceb7abefb4bc354899f9e117f64f8680738d84ee0db788d1