Wpis z mikrobloga

Tak jak co roku przypominam Wam zebyscie pojutrze kupili chociaz jeden znicz wiecej i zapalili go na jakims opuszczonym grobie. Nie musicie byc osobami wierzacymi, ale moze ktos kto tam lezy wie co dzieje sie na jego grobie i moze bedzie mu milo, ze chociaz Wy zapaliliscie znicz.

W tym roku utworzylem nawet znalezisko, aby zachecic do akcji jak najwiecej osob.
https://www.wykop.pl/link/6340561/zapal-znicz-na-opuszczonym-grobie/

#coolstory #protip #wszystkichswietych #ciekawostki #dziendobry #truestory #przemyslenia #swieta
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Re-volt: Czytając wpisy tutaj i w znalezisku, przypomniała mi się pewna chwila. Będąc na cmentarzu spotkałem człowieka, zwanego przez wielu "żulem". Znałem go, gdyż spotykałem codziennie pod sklepem, w stanie nie najświeższym.
Wtedy na cmentarzu był umyty, na ile potrafił i miał czyste ubranie, był trzeźwy.
Sam zaczął rozmowę, że przyszedł na zapomniane groby - wkłady kupił za zebrane puszki, argumentując to tym, że o tych zmarłych wszyscy zapomnieli, ale
  • Odpowiedz
Będąc na cmentarzu spotkałem człowieka, zwanego przez wielu "żulem". Znałem go, gdyż spotykałem codziennie pod sklepem, w stanie nie najświeższym.

Wtedy na cmentarzu był umyty, na ile potrafił i miał czyste ubranie, był trzeźwy.

Sam zaczął rozmowę, że przyszedł na zapomniane groby - wkłady kupił za zebrane puszki, argumentując to tym, że o tych zmarłych wszyscy zapomnieli, ale on będzie pamiętał i przychodził, do kiedy będzie żył.

Dla mnie jest on więcej
  • Odpowiedz
@Re-volt: według Pisma Świętego dusza nie ma wglądu na to co dzieje się tu na ziemi, a zmarli śpią i odzyskają świadomość gdy Bóg da im nowe "ciala" i pobudzi do życia na nowo. Jeśli chodzi o rzekome komunikowanie się ze zmarłymi poprzez seanse spirytystyczne to są to zwykłe demony podszywające się pod naszych bliskich zmarłych i wykorzystujące ludzką naiwność. Dlatego też Bóg przestrzega przed takimi praktykami. Są świetnymi manipulatorami
  • Odpowiedz
@Re-volt: a ja powiem więcej i myślę, że modlitwa za dusze tej osoby będzie zdecydowanie lepsza od kawałka szkła i parafiny z knotem
  • Odpowiedz