Wpis z mikrobloga

Tak jak co roku przypominam Wam zebyscie pojutrze kupili chociaz jeden znicz wiecej i zapalili go na jakims opuszczonym grobie. Nie musicie byc osobami wierzacymi, ale moze ktos kto tam lezy wie co dzieje sie na jego grobie i moze bedzie mu milo, ze chociaz Wy zapaliliscie znicz.

W tym roku utworzylem nawet znalezisko, aby zachecic do akcji jak najwiecej osob.
https://www.wykop.pl/link/6340561/zapal-znicz-na-opuszczonym-grobie/

#coolstory #protip #wszystkichswietych #ciekawostki #dziendobry #truestory #przemyslenia #swieta
  • 174
@BotGirl: a kładzie ktoś samą świecę na pomnik? Nie, nie miałoby to większego sensu, wiatr by to zaraz zdmuchnął. Chodzi o to, że kiedyś połowy tych rzeczy, które mamy teraz nie było, a ludzie i tak sobie radzili, choćby Żydzi tymi kamieniami... Niektóre ludzkie wymysły są po nic i prowadzą do degradacji środowiska. Nasze zasoby nie są wieczne.
Niektóre ludzkie wymysły są po nic i prowadzą do degradacji środowiska. Nasze zasoby nie są wieczne.


@little_muffin:

Racja. Plastikowe parasolki, wieńce, torby, czapki, okulary, wstęgi i setki kolorowych polietylenowych flag z toksycznymi barwnikami :/

Mam nadzieję, że kolejnym razem zobaczę jak bronisz środowiska pod wpisami z parad clownów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz albowutkaalbobuk - > Niektóre ludzkie wymysły są po nic i prowadzą do degradacji środ...
źródło: comment_16356778949Ho5kwy6LVp5X8vNQq0lip.jpg
@albo_wutka_albo_buk: no ja widzę, że używają tych rzeczy na co dzień. Czy bluzka z tęcza jest jakaś specjalna,.że nie można w niej wyjść w inne dni czy co? Fikołki to robisz ty usilnie starając się nawiązać do zjawiska, które ci się nie podoba. Jeśli na takich marszach używa się nie wiem, sztucznych wibratorów które później lądują w koszu to jest to takie same marnotrawstwo i śmiecenie jak każde inne.

Nie wiem