Wpis z mikrobloga

Ale inba się robi xD

Trafilam na jakiś konkurs na Fejsie gdzie dzieci miały zrobić ul. Niby wszystko fajnie, ale jedna madka kupiła lajki i ma pełno lajków ludzi zza granicy. To napisałam sobie komentarz że ten ul powinien zostać zdyskwalifikowany za oszustwo, bo nie jest to fair wobec innych dzieci. Madka która podaje się za nauczycielke już do mnie wypisuje priv żebym usunęła komentarz xD więcej w kom

#madki #afera
Nooiiizy - Ale inba się robi xD

Trafilam na jakiś konkurs na Fejsie gdzie dzieci mia...

źródło: comment_1635424306FtCGjdkfw86dqa6iGWYuPj.jpg

Pobierz
  • 127
@Nooiiizy: ale wstawienie linku na wykop i głosowanie na jedną pracę nie widząc pozostałych już jest ok?


Wygrać powinien najbardziej zaangażowany któremu najbardziej zależy. W normalnym życiu wygrywa się sprytem i determinacją.

I taka jest intencja by udostępniać i promować stronę która ten konkurs robi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nooiiizy: brałaś pod uwagę, że ktoś może na przykład tobie też kupić lajki? Nie koniecznie dziecko musi być winne, a chyba wyrządziłaś mu przykrość.
Nigdy nie rozumiałam fenomenu konkursów na lajki. Przecież wiadomo, że nikt "z ulicy" nie wchodzi i nie ocenia, który ul najlepszy. Zazwyczaj jest to festiwal promowania gdzie się da, żebrania, czy - jak tutaj - kupowania fejków. Nie wygrywa najlepszy, tylko ten najlepiej zareklamowany.


@caslin: Janusze social media marketingu doskonale o tym wiedzą i to wykorzystują. To uczestnik konkursu nagania im lajki, jakiś procent później polubi stronę (bo każdego, kto zareagował
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Nooiiizy: piszę tak ogólnie. Widziałem na wykopie linki do konkursów na paznokcie czy chociażby słynny pan witek gdzie obcy ludzie wchodzili głosować na tę jedną pracę nie widząc pozostałych. Moim zdaniem jak to jest w pełni uczciwe to kupno lajków też powinno, co za różnica.

@Pierorzek: Od Pana Witka to się odstosunkuj, widziałem wszystkie jego konkurentki i nie miały podjazdu, w pełni świadomie oddałem na niego swój głos (
@Nooiiizy:


Wygrać powinien najbardziej zaangażowany któremu najbardziej zależy. W normalnym życiu wygrywa się sprytem i determinacją.

Zgadzam sie ale weź pod uwagę, że w normalnym życiu ten sprytny i zdeterminowany to zazwyczaj nie jest ten który jest najbardziej zaangażowany i któremu najbardziej zależy xD