Wpis z mikrobloga

Ale inba się robi xD

Trafilam na jakiś konkurs na Fejsie gdzie dzieci miały zrobić ul. Niby wszystko fajnie, ale jedna madka kupiła lajki i ma pełno lajków ludzi zza granicy. To napisałam sobie komentarz że ten ul powinien zostać zdyskwalifikowany za oszustwo, bo nie jest to fair wobec innych dzieci. Madka która podaje się za nauczycielke już do mnie wypisuje priv żebym usunęła komentarz xD więcej w kom

#madki #afera
Pobierz Nooiiizy - Ale inba się robi xD

Trafilam na jakiś konkurs na Fejsie gdzie dzieci mia...
źródło: comment_1635424306FtCGjdkfw86dqa6iGWYuPj.jpg
  • 127
@Nooiiizy Nie odpuszczaj, niektóre nauczycielki to zdziwaczałe stare panny które myślą że z wszystkimi dookoła jest coś nie tak tylko nie z nimi, nie zdają sobie sprawy w jakim są błędzie i że jest zgoła na odwrót ( ͡° ͜ʖ ͡°)
piszę tak ogólnie. Widziałem na wykopie linki do konkursów na paznokcie czy chociażby słynny pan witek gdzie obcy ludzie wchodzili głosować na tę jedną pracę nie widząc pozostałych. Moim zdaniem jak to jest w pełni uczciwe to kupno lajków też powinno, co za różnica.


@Pierorzek: Ja tam się nie zgodzę. Czym innym jest rozreklamowanie akcji wśród znajomych i przekonanie ludzi do dobrowolnego oddania głosu, a czym innym jest kupowanie głosów. Myślę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nooiiizy: To nic, ja kiedyś wzięłam udział w konkursie fotograficznym (z dwa lata temu) i zupełnie o tym zapomniałam. Przed zakonczeniem, jakieś kilka godzin wcześniej, zobaczyłam, że jestem na pierwszym miejscu. Ucieszyłam się, bo to moja pasja i fajnie by było się jeszcze rozwinąć. Pół godziny przed, dwie laski nagle miały o 500 głosów więcej (głosy się kupowało pojedynczo lub w pakietach) i finalnie na pięć minut przed końcem miały po