Wpis z mikrobloga

Ale inba się robi xD

Trafilam na jakiś konkurs na Fejsie gdzie dzieci miały zrobić ul. Niby wszystko fajnie, ale jedna madka kupiła lajki i ma pełno lajków ludzi zza granicy. To napisałam sobie komentarz że ten ul powinien zostać zdyskwalifikowany za oszustwo, bo nie jest to fair wobec innych dzieci. Madka która podaje się za nauczycielke już do mnie wypisuje priv żebym usunęła komentarz xD więcej w kom

#madki #afera
Pobierz Nooiiizy - Ale inba się robi xD

Trafilam na jakiś konkurs na Fejsie gdzie dzieci mia...
źródło: comment_1635424306FtCGjdkfw86dqa6iGWYuPj.jpg
  • 127
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nooiiizy: Swoją drogą #!$%@? rzecz. Kiedyś prowadziłem w takim konkursie na like, gdzie do wygrania była fajna nagroda rzeczowa. I co? I ktoś z konkurencji kupił mi like pod komentarzem od jakiś arabów. Zostałem natychmiast zdyskwalifikowany ( )
@Nooiiizy: Rozwala mnie ta pedokracja w Polsce. Proszę coś zrobić, to bombelek się uśmiechnie. Proszę czegoś nie robić albo coś usunąć, bo bombelek będzie smutny, o, już ma smutną minkę, widzisz co narobiłaś!?! Proszę być ciszej, bo Michałek śpi. Proszę nie zwracać uwagi mojemu dziecku, bo się zestresuje i będzie miało smutną minkę. Proszę nie mieć pretensji, bo to dziecko. Itd.

I zastanawiam się, po co to. Gówniarz by przecież się