Wpis z mikrobloga

Ale inba się robi xD

Trafilam na jakiś konkurs na Fejsie gdzie dzieci miały zrobić ul. Niby wszystko fajnie, ale jedna madka kupiła lajki i ma pełno lajków ludzi zza granicy. To napisałam sobie komentarz że ten ul powinien zostać zdyskwalifikowany za oszustwo, bo nie jest to fair wobec innych dzieci. Madka która podaje się za nauczycielke już do mnie wypisuje priv żebym usunęła komentarz xD więcej w kom

#madki #afera
Pobierz Nooiiizy - Ale inba się robi xD

Trafilam na jakiś konkurs na Fejsie gdzie dzieci mia...
źródło: comment_1635424306FtCGjdkfw86dqa6iGWYuPj.jpg
  • 127
@Nooiiizy:
Konkurs "które dziecko zrobi najlepszy ul":

1. Rodzice robią ule, tak sądząc po tym zdjęciu - dziecko w ogóle nie brało udziału w pracy, w najlepszym wypadku się przyglądało i czasem coś podało.

2. Ten ul i tak nie ma żadnego znaczenia, bo o wygranej decyduje to ile rodzicom się uda nagonić (ew. kupić) lajków na fejsbuku.

¯\_(ツ)_/¯
@Nooiiizy #!$%@?, aż mi przypomnieliscie o traumie z mojego dzieciństwa. Jak byłem mały (anon lat 7) to rodzice zabrali mnie i brata na wakacje do Kobyłochy do jakiegoś ośrodka od ojca z roboty. No i wymyślono konkurs wędkarski dla dzieci,gdzie wygrywa kto złowi najwięcej ryb. #!$%@? jak mam dwie lewe ręce to tamtego dnia byłem w takim wędkarskim sztosie, że ryby same mi do podbieraka wskakiwały. Szczupaki na chleb brały a wiadomo,
@Nooiiizy: Byłem z dwoma 'nauczycielkami' w "związku", choć tego bym tak nie nazwał oraz spotykałem się z kilkoma dziewczynami po pedagogice/psychologii/logopedii/#!$%@? wie czym, co tam pozwala uczyć dzieci w szkole i tym się mniej więcej zajmowały (nie znam się na tym, nie mam dzieci i nie mogę mieć, bo ich #!$%@? nienawidzę). Poznałem niektórych koleżanki i koleżanki ich koleżanek na stopie prywatnej (m.in. imprezy melanże). Powiem krótko: to środowisko jest patologiczne.
Ale tutaj nie jest wina matki, tylko zasady konkursu. Skoro ktoś daje idiotyczne wytyczne na liczbę lajkow, to przecież wygrywa osoba z największa liczbą lajkow, nieważne jak je zdobyła, czyż nie?
@Fox7er: Nawet newsy pisali o tym jak z 30 lajków cała Polska zaczęła głosować i 30 tysięcy wbiło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet kupujące lajki karyny nie dały rady.