Wpis z mikrobloga

@Jelon7 ten telefon jest genialny ( też mam 6 - 8GB RAMu i 128 GB pamięci ROM ) , jedyne co bym wymienił to bateria i tylnia obudowa, jest popękana bo szklana. Ale jak zlicze upadki, zanurzenia w wodzie to wychodzę z założenia że pozostaję przy producencie. Ich telefony też nie są tanie ale podzespoły, które stosują są naprawdę z wysokiej półki co sprawia że siedzę na nim już trzeci rok. W
@Marcin-Miniach jedyne co bym w nim zmienił to baterie bo jednak nie popisali się z ogniwem i czas działania na jednym ładowaniu dupy nie urywa. Z drugiej jednak strony najwyższy czas zacząć ograniczać siedzenie z nosem w ekranie bo robi się to niebezpieczne. Prócz tego wszystko inne mimo już 3 lat działa tak samo płynnie jak na początku. Poprawki bezpieczeństwa mam z września, android 11 działa jak należy. Brakuje mi argumentów na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcin-Miniach: @Jelon7: Ja z 6tki przesiadłem się na 9 Pro. Szóstka dalej śmiga w idealnym stanie ale nie potrafię już patrzeć na ekran 60Hz. Jednak jak się przyzwyczai do 120 to już ciężko wrócić do 60. Ale OP6 kocham, tyle co ten telefon wytrzymał... upadki, kąpiel w wannie, używanie podczas ulewy i przez 3 lata ani razu sam się nie zresetował, nic, zawsze był i działał bez zająknięcia