Wpis z mikrobloga

@TenTypZez: strasznie wymijające odpowiedzi dajesz - zawiść też może być uwarunkowana biologicznie, wręcz zaryzykowałbym stwierdzenie że zawsze jest. I nie wiem jak chcesz rozmawiać o płciach w oderwaniu od biologii, ale próbuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@petrodolan: No to ty mi wytłumacz dlaczego głównie incele mają z tym problem, a reszta mężczyzn nie, skoro to uwarunkowane płcią?

@Intellectually_superior: S--s nie zawsze jest związany ściśle z prokreacją. A w tym wątku określa się wartość człowieka na podstawie ilości partnerów i to tylko w przypadku kobiet, bo mężczyzn już inne zasady obowiązują.
  • Odpowiedz
No to ty mi wytłumacz dlaczego głównie incele mają z tym problem

O zapewniam cię że nie tylko incele mają z tym problem, naprawdę.
@TenTypZez:

S--s nie zawsze jest związany ściśle z prokreacją. A w tym wątku określa się wartość człowieka na podstawie ilości partnerów i to tylko w przypadku kobiet, bo mężczyzn już inne zasady obowiązują.

Nie szkodzi że s--s nie zawsze jest związany z prokreacją. Może ten wątek
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Nie, aczkolwiek widzę różnicę między sprzedawaniem się za pieniądze, a tym, że kobieta miała normalnych partnerów, czy przygodny s--s.

Nie szkodzi że s--s nie zawsze jest związany z prokreacją. Może ten wątek dotyczy tylko kobiet, bo post opa dotyczy deklaracji kobiety? Mężczyźni uprawiający promiskuityzm to dla mnie takie same k---y jak kobiety robiące to samo, choć prawdą jest że u facetów duża ilość partnerek jest cechą raczej pozytywną, nawet
  • Odpowiedz
No to ty mi wytłumacz dlaczego głównie incele mają z tym problem, a reszta mężczyzn nie, skoro to uwarunkowane płcią?


@TenTypZez: ale z czym? Z rozwiązłością seksualną? Odnoszę wrażenie, że zdecydowana większość mężczyzn ma z tym problem i jest to dla nich istotny czynnik przy doborze partnerki (ale tej życiowej, nie na jedną noc), być może nie każdy jest to w stanie przyznać, bo niektórzy chcą wyjść na postępowców, ale
  • Odpowiedz
Jak myślicie że większość lasek miało dużo partnerów bo są silnymi i niezależnymi kobietami to się zawiedziecie jak dorośnięcie. Największy przebieg mają te najbardziej upośledzone


@91mleko: Dorsnąć to możesz Ty. Od 10 lat jestem w związku, mam żonę i dziecko. Prawdopodobnie widziałem 2x tyle co Ty ;)
  • Odpowiedz
Ehhh, a wystarczyloby troche pomyslec xD

Miedzy plciami a dostepem do seksu jest roznica.

Tu nawet sie posluze przykladem, znajoma byla na melanzu i chciala trojkata. Poprosila 2 podpitych typow, ktorzy od razu na to poszli. Ja raz w zyciu mialem trojkata. Tego wieczoru musialem byc zabawny, pewny siebie, musialo dopisac mi troche szczescia i dziewczyny byly lige nizej ode mnie.

Zeby zdobyc s--s z kims na ppziomie 7/10 facet musi byc
  • Odpowiedz
@Sinity: a nie lepiej w druga strone? Simpy niech sie ogarna. 3/4 loszek wlasnie dlatego na mnie lecialo, bo bylem mocno niedostepny.
To, ze "zaakceptujemy" luzne prowadzenie sie pan, w zaden sposob pozytywnie nie wplynie na facetow (a zwlaszcza na tych co i tak nie dzialaja).
Inna sprawa, ze kobiety zawsze beda mowic jedno, a robic drugie i opinia spoleczenstwa tu duzo nie zmieni.
  • Odpowiedz