Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bukaj16: Nie wiem czy jestem już za stary na te czasy, czasy tinderowej rewolucji seksualnej, czy moja moralność i etyka wykształciła się zbyt odmiennie do większości, ale takie poziom gadki i wulgaryzmów i samo podejście, jest totalnie odrzucające i obleśne. Kija od miotły bym nie chciał wsadzić...
@embrion: Po pierwsze nikt chyba nie mówił o prostytutkach tylko kobietach które miały wielu partnerów.

Po drugie... ok, a co jest złego w tym? Wytłumacz mi bo naprawde zastanawiam sie jakie masz argumenty.
@Kowixx ale czy ty nie widzisz różnicy między tym, że ktoś od czasu do czasu umówi się na ruchanie i najczęściej jest to poprzedzone jakąś wstępna rozmową, a tym, że ktoś się chwali jak to mu się ruchać nie chce? Każdy się rucha, ale wiem, że ktoś kto tak gada to rucha tylko odpady ¯_(ツ)_/¯
dziwne ze za takie teskty nie spada z rowerka na twitchu.


@HuLLaJNoGa: za takie teksty raczej wątpię, ale za pokazanie stanika mogłaby - ale to trzeba zgłosić - ale w sumie i tak by dostała bana na 1 dzień czy coś
@Aokx: zbyt delikatny ma wizerunek na potencjalną patuske. Moze osobowość ok ale nie wzbudza swoją postawą "tych" emocji tylko po prostu wygląda jak młode niedoświadczone szczenie które przedwcześnie dostanie zastrzał i zaciąży.
to w tym złego, że promiskuityzm jest szkodliwy społecznię, powoduje brak zaufania, niechęć do wchodzenia w związki małżeńskie, niechęć do zakładania rodziny i posiadania dzieci (bo w sumie nie wiadomo czyje to dzieci, skoro każdy z każdym, a każdy człowiek dba o przekazanie swoich genów, a nie przetrwanie cudzych), powoduje rozprzestrzenianie sie wenerów, hiv i aids. Koniec końcem rodzi się mniej dzieci co jest najbardziej szkodliwe dla gospodarki i całego narodu.


@
Wykopki odkrywają, że ludzie uprawiają seks, odcinek 2137 XD


@Antlioon: Co więcej, traktują to jak zwykła przyjemna aktywność z drugą osobą, a nie jak najwyższy akt zaufania i miłości po grób. Ale nie dziwi mnie to - to normalne u ludzi, którzy nie ruchali, że stawiają seks na piedestale i myślą o nim jak o świętym graalu, a nie aktywności jak jogging czy wyjście do kina. Poruchają to wyrosną z tego
Kiedyś, przez tysiące lat a nie wieki, ludzie preferowali kobiety wyglądające jak Wenus z Willendorf.

Masz na to jakiś dowód?

Już nie mówiąc o tym, że kobiety się nie goliły. Mam nadzieje że też masz preferencje jak twoi przodkowie bo przecież mężczyźni tak woleli przez wieki. To by było bardzo dziwne i nienaturalne gdybyś miał inne niż chłop w XII wieku

Fajnie masz pod kopułą jeśli dla ciebie chęć posiadania potomstwa z
@Jestembogaty Co ma jedno do drugiego? Żyj i daj żyć innym. Nie uważam pracy seksualnej za coś złego i tyle XD Większym #!$%@? się jest praca poniżej średniej krajowej niż świecenie dupą w internecie

@LeopoldStaff: to nie miałbyś nic przeciwko, gdyby twoja żona pracowała jako #!$%@??
+ wolałbyś żeby była #!$%@?ą niż pracowała w call center za minimalna?

Tak.
czyli jednak dziewictwo to JEST big deal i ludzie, oskarki o tym rozmawiają między sobą?
bo na wypoku to mówią że tylko skrajne incele o tym w ogóle myślą i postrzegają dziewictwo jako zaletę...