Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@TrapGod: I co to jest ta "kultura zbudowana na katolicyzmie", która ci tak przeszkadza?

Że od własnej córki oczekuje się wyższych aspiracji, niż świecenie waginą w Internecie i cyfrowa prostytucja?

Czy że życie składa się z wielu ciekawych aspektów, a nie wszystko kręci się tylko wokół brutalnego seksu, o którym non stop opowiadają laski na OF?

Czy też może na tym, że sfera seksualności jest kwestią prywatną, a nie na siłę
@Bukaj16: Nie ma większego cuckoldstwa niż posiadanie córki xDDDDDDDD

#!$%@? 18 albo 25 lat, na początku nie spisz po nocach, później wychowujesz, później dalej wychowujesz, karmisz 20 lat, uczysz, poświęcasz 1/3 życia żeby wyrosła na dobrego człowieka, później jeszcze płacisz na studia żeby była wykształcona, a tu przychodzi jakiś typ z dziara nawet niech będzie ze 7/10 i ją posuwa w dupe xDDD

Rucha ją a później następny ją rucha i
źródło: comment_1635251218zgGSlgrQEZTh68ahAZPaOd.jpg
@Bukaj16: to wygląda na jakieś problemy psychiczne. Śmieszą komentarze dotyczace płci. Mężczyżni tak robią i spoko. Robią ale są wtedy nazywani po imieniu jako pato. To jest zachowanie 'godne' najgorszych patostremerów, których nie ma twitchu.
@nujabes

Dziewica, którą nauczę co powinna robić żeby mnie było najprzyjemniej ( ͡ ͜ʖ ͡)


A jej nie może być przyjemnie? To tobie musi być najprzyjemniej? Mowa o partnerce czy seksniewolnicy?
@Bukaj16: Rozumiem, że jakby twoja 24-letnia córka uprawiała seks to zamieszkałbyś z nią i jej chłopakiem i kontrolował czy czasami w domu prezerwatyw nie ma?

p0lka marzy o tym by ją ktoś wyj*** xD


@Mintaa: Ale przecież z filmu wiadomo, że nie chodzi o byle kogoś tylko jej znajomego. Incelska dupa napotkała na świąd? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@davidero69 ja obstawiam b. Tego typu typiary szukają potwierdzenia swojej atrakcyjność u niebieskich pasków. Więc odmowa seksu była dla niej niczym strzał w pysk XD niestety przez desperację niebieskich, co niektórym różowym odwaliło i mają się za boginie. Potem przychodzi Chad i je równa z ziemią i zaczyna się płacz. Coś pięknego xd
@konopiapolska: Po prostu dla większości facetów wulgarność u kobiet jest odpychająca. Sam gdy słyszę, że dziewczyna nie potrafi zbudować zdania bez bluzgu to odwracam się na pięcie i kończę znajomość. A że na wykopie jest przewaga facetów to babka została pojechana IMO słusznie, bo taki kloaczny język będąc jeszcze strimerką na portalu pełnym dzieciaków to już podwójny upadek.
@ItsFine

No popatrz, a gdyby kobieta zarabiała tyle samo co mężczyzna, albo nawet więcej, czego chcą feministki, to do takich sytuacji by nie doszło, bo wydawali by wspólne pieniądze. Mieli by kilka lat przyjemności razem a potem każdy poszedłby w swoją stronę (np. jak dzieci dorosną, albo w ogóle nie mieć dzieci i problem z głowy).

Tylko problem jest taki, że kobiety tego nie chcą. Chcą mieć tylko przywileje, i jeżeli stary
Po prostu dla większości facetów wulgarność u kobiet jest odpychająca. Sam gdy słyszę, że dziewczyna nie potrafi zbudować zdania bez bluzgu to odwracam się na pięcie i kończę znajomość.


@ediabeno Dobrze, że nie napisałeś "wszyscy" faceci, a większość, bo ja nie jestem jakimś płatkiem śniegu, który rezygnuje ze znajomości z kimś kto przeklina, bo język tej osoby obraża moje uczucia. Więc jestem dumny z tego, że jestem w tej mniejszości facetów (
@Bukaj16: weźcie sobie wszyscy wbijcie do tego tępego kibla, że wy wszyscy daliście się STROLLOWAĆ jakiejś dziewczynie z Internetu co tylko chce zwrócić na siebie uwagę. Nawet jeśli nie trolluje tym fiksujecie się tą całą sprawą jakby to miało jakikolwiek wpływ na wasze życia.
@TrapGod: Super ze od razu wiesz i co jakiego wyznania jestem niesamowite.Akurat jestem muzułmaninem.


@Bukaj16: no i wciąż przez pryzmat religii postrzegasz kobiety w sposób typowo wykopowy. Facet mówi o tym, że chce mu się ruchać, to jest ok, ale jak kobieta mówi to samo w taki sam sposób, to źle, bo jest #!$%@?ą, dziwka, itd. gdyby każdy podchodził do tego, że kiedyś tak nie było i co będzie później,
@Bukaj16 no są różowe co lubią seks non stop z randomami. No i co? To chyba dobrze. Ruchacze sobie z nią po ruchaja bez zobowiązań. Inne typy co chcą związek ze zobowiązaniami jej nie wezmą. Równowaga w przyrodzie zachowana. O co chodzi?


@szynszyla2018: Wszystki spoko tylko niech nie ukrywają przebiegu
fscet mowi "chce mi się bzykać" - luzik. Laska mówi to samo? "Patologia" xD i po co oglądasz takie "patologiczne" treści skoro chcesz żyć bez niej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kowixx: To samo, fajne masz towarzystwo skoro twoi znajomi gadają na głos albo do kamery że chce im się ruchać. A no tak, to po prostu urojenia
@In_thrust_we_trust lol, gościu, w ogóle mnie nie zrozumiałeś. Ja tylko wytknelam tok myślenia niektórych ludzi, którzy krytykują, że laska śmie coś takiego mówić publicznie, a jakby to samo mówił facet, to już by takiego oburzenia nie było.