Wpis z mikrobloga

@artur7177: covidianinem może nie, już w kwietniu śmiałem się z zamykania lasów czy fryzjerów. Po prostu nie wierzyłem w te wszystkie teorie typu kody QR, praca dla zaszczepionych itp. Wierzyłem że jak dostaniemy szczepionkę to przestaniemy nosić maski, grupy ryzyka i chętni się zaszczepią i będzie po pandemii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale fakt w marcu 2020 wszystko dezynfekowałem xD
Ale fakt w marcu 2020 wszystko dezynfekowałem xD


@Chuseok: ja pod koniec roku to się śmiałem z ludzi na lotniskach, że chodzą w maseczkach bo gdzieś w chinach jest jakieś przeziębienie, jakież #!$%@? było moje zdziwienie w marcu... Ale od początku miałem wyjebongo na tego wirusa ale potrafiłem zrozumieć ludzi którzy się go boją, ale jak ktoś teraz zachowuje się w stylu "wszyscy umrzemy, ratuj się kto może" to mam niezłą
Ale fakt w marcu 2020 wszystko dezynfekowałem xD


@Chuseok: jakbym siebie widział xD maska (jak szumi mówił że nie potrzebne xD) , dezynfekcja i rękawiczki. Człowiek nie wiedział to się bał. Widać to było pięknie na ulicach, ludzie sami się zamykali, sami sobie zrobili lockdowny. Pamiętam jedne popołudnie gdzie na trasie 40km krajówki minąłem tylko jeden samochód xD
szury sie nie szczepia -> nie mozemy opanowac pandemii -> szury obwiniaja ze szczepionki nie dzialaja. BIG BRAIN TIME.

Naprawde ciezko im zrozumieć ze sa przyczyną problemu?


@LordNargogh: Żeby jeszcze chodziło faktycznie tylko o strach przed szczepionką, ale dosłownie na tym nagraniu typek wyśmiewa zachowywanie odległości. Antyszczepy nie muszą być anty-wszystko, ale tak się składa, że no jakoś podejrzanie często są.
@Chuseok rząd każdego kraju nagle stwierdził, że będzie sterował obywaletami i nie pozwalał im wychodzić z domu, na raz. xD Było takie tajne spotkanie, na którym wszystko ustalono, nikt nie wyraził sprzeciwu, no plan doskonały. XD

I wy to jeszcze wrzucacie, ja #!$%@?ę. XD
Ja na szczęście w ogóle nie dalem się w to wszystko wkręcić, zabroniłem rodzicom robić masowe zapasy kiedy przestraszone bydło szalało. Nigdy nie nosiłem maski bo wiem że to nic nie daje, a wręcz szkodzi. I od samego początku mówiłem że to wszystko jest ustawione pod szczepionkę a potem kontrole ludzi. Tak wiem, ale ja musze mieć silną psychikę ale tak właśnie było i nadal nie zamierzam się przejmować wirusem który ma
Pobierz peksik12 - Ja na szczęście w ogóle nie dalem się w to wszystko wkręcić, zabroniłem ro...
źródło: comment_1634989639QmdwVPEWNLOFuks1ADL1k2.jpg