Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 955
Miesiąc temu w sklepie osiedlowym jak wchodziłem do sklepu to założyłem maseczkę, babka za kasą też założyła jak wszedłem, ale założyła pod brodę, to ja też założyłem pod brodę. Wtedy zauważyłem że bierzemy udział w cyrku xD od tamtej pory nie zakładam maseczki już nigdzie bo zrozumiałem że nie ma to sensu.

Właśnie jadę autobusem do #pracbaza bez maski, jakaś stara baba oczywiście zaczęła się pultać:

- maseczkę pan założy
- nie dziękuję, nie potrzebuję.
- ale pan musi
- nie muszę, miłego dnia.

I założyłem słuchawki i elo xD oczywiście coś tam sobie pod nosem zaczęła skrzeczeć i szukała poklasku wśród współpasażerów ale każdy ma na to wywalone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Jakby wam kazali gównem mordę smarować to byście smarowali", w kwietniu 2020 uważałem że maski trzeba nosić, ale dziś uważam że to cyrk.

#koronawirus #maseczki ##!$%@? #warszawa
Pobierz g.....i - Miesiąc temu w sklepie osiedlowym jak wchodziłem do sklepu to założyłem mas...
źródło: comment_1634534927Ff2XYktvWlYpqKNULy9e8F.jpg
  • 159
Ja noszę maseczki bo jak się okaże, że nikogo i tak bym nie naraził to najwyżej okaże się, że pochodziłem w sklepach czy pociągu w masce - żaden problem. Natomiast jakbym miał kogoś zarazić choćby katarem to mu tego oszczędzę.


@mwmichal: Tylko wiesz że zwykła maska bez filtra FFP2 nie chroni przed rozprzestrzenianiem wirusa czy jakiejkolwiek innej choroby?

Wiesz też, że zakładając wielokrotnie maseczke jednokrotnego użytku, namnażają się na niej bakterie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
w gownie zwanym komunikacja miejska to powinni rozstrzeliwac za brak masek jeszcze zanim covid istnial


Za kazdym razem w sezionie jesiennym 40 grazyn moherow julek i pijakow gralo w gre kto dalej wypluje sline po kaszlu

@eric2kretek:

To dlaczego sam nigdy wcześniej nie nosiłeś? Dlaczego jak skończy się ta koronahisteria to też nie będziesz nosił?
To dlaczego sam nigdy wcześniej nie nosiłeś?


@Krupier: Bo siedzialem w domu jak mi cieklo z nochala i kaszlalem 40 razy na minute XD W dupie mam covidowa szopke, ale te polskie przychodzenie do roboty z 40c goraczka i kult #!$%@? to bylo od zawsze chore
nie zakładam maseczki już nigdzie bo zrozumiałem że nie ma to sensu


@gumpa_bobi: Lekarze zasuwają w maseczkach od dziesięcioleci bez powodu, bo nie wiedzą, że o ich całkowitej nieskuteczności dawno zdecydowało już to jak nosi je kasjerka w sklepie osiedlowym.

Niektórzy kierowcy wpinają pas bezpieczeństwa, ale go nie zakładają na siebie. Ergo te całe pasy to cyrk.
Piękne masz autorytety i kto tu jest owcą?