Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 955
Miesiąc temu w sklepie osiedlowym jak wchodziłem do sklepu to założyłem maseczkę, babka za kasą też założyła jak wszedłem, ale założyła pod brodę, to ja też założyłem pod brodę. Wtedy zauważyłem że bierzemy udział w cyrku xD od tamtej pory nie zakładam maseczki już nigdzie bo zrozumiałem że nie ma to sensu.

Właśnie jadę autobusem do #pracbaza bez maski, jakaś stara baba oczywiście zaczęła się pultać:

- maseczkę pan założy
- nie dziękuję, nie potrzebuję.
- ale pan musi
- nie muszę, miłego dnia.

I założyłem słuchawki i elo xD oczywiście coś tam sobie pod nosem zaczęła skrzeczeć i szukała poklasku wśród współpasażerów ale każdy ma na to wywalone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Jakby wam kazali gównem mordę smarować to byście smarowali", w kwietniu 2020 uważałem że maski trzeba nosić, ale dziś uważam że to cyrk.

#koronawirus #maseczki ##!$%@? #warszawa
g.....i - Miesiąc temu w sklepie osiedlowym jak wchodziłem do sklepu to założyłem mas...

źródło: comment_1634534927Ff2XYktvWlYpqKNULy9e8F.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi ja nie noszę już ponad pół roku. Nigdzie. I raz tylko w galerii ochroniarz mi powiedział "proszę założyć maskę", ale w ogóle nie patrzył co robię, wywalone jajca i szedł dalej, więc nie założyłam.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Nie wiem jak musisz wyglądać ale po Warszawie dymam bez maski 3-4 miesiące i nikt ryja nie otworzył, tylko raz miałem pieluche pełną jak z dwoma policmajstrami z prewencji metrem jechałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: jedyne miejsce w ktorym zakladam maseczke to leclerc. I robie to tylko dlatego ze ochroniarz poinformowql mnie ze w przypadku jak nadzorca zobacY kogos bez maseczki to cala zmiana ochrony dostaje wylowiedzenie.
  • Odpowiedz
  • 43
@gumpa_bobi: w mniejszych miastach ludzie bez masek, a w-ie to jakis wyzszy level idiotyzmu :) Jeb** glupie nakazy ;)


@kotecci coś w tym jest, jak jestem w Warszawie i wchodzę do sklepu bez maski to ludzie się dziwnie patrzą, jak jestem na zadupiu i wchodzę w masce to ludzie się dziwnie patrzą, a jak jestem w średnim mieście to nikt nie zwraca uwagi czy z maską czy bez.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@gumpa_bobi: nie założyłam ani razu od kwietnia, tylko raz jakąś stara baba zwróciła mi uwagę w sklepie, ale ją olałam i tyle. Cieszę się, że już prawie nikt się nie bawi w te szmaty
  • Odpowiedz