Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tarushiba: nie wiem no, psa mógł kupić inny członek rodziny nie mieszkający w lokalu. Wiem, to ekstremum, ale możliwe :D
A my tu zakładamy skrajny debilizm rodzica dziecka (chociaż niestety, niebezpodstawnie)

Tak czy inaczej szkoda ze nadal są ludzie, którzy myślą że zwierzę to zabawka.
  • Odpowiedz
@Jankino tylko lepe dać na ryj. Tyle razy było mówione, tyle razy mówili o tym przedstawiciele schronisk, że zwierzęta to nie zabawka i żeby nie robić Nich prezentów. Później po okresie świątecznym często jest masę takich ogloszen, lub co gorsze takie śmiecie wyrzucają zwierzęta na ulicę.
  • Odpowiedz
@jebluschytrus od razu wiedziałem, że ten gównopost będzie. J----a polaczkowata mentalność. Tylko kopnął, a mógł zabić... Babsko powinno dostać srogi o------l za to, że jest pieprzoną kretynką... ale w sumie jeden pozytyw... już wiem dlaczego PiS ma w tym kraju ciągle 30 procent poparcia
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
Większość z Was chyba nie rozumie, że nie chodzi głównie o to, że szuka domu dla tego szczeniaka tylko, że tak łatwo to jej (według mnie) przychodzi i wcześniej nie było analizy czy piesek dla dzieci to odpowiedni prezent . Widząc tyle komentarzy że to przecież lepiej oddac psa niż z-----c zaczynam tracić wiarę w społeczeństwo, widać znieczulice.. Nie wiem czy macie/mieliście kiedykolwiek jakiegoś zwierzaka ale K---a mac pies to nie rzecz.
@jebluschytrus
@kodecss
@
  • Odpowiedz
@Jankino ale chyba nie przeczytałeś mojego komentarza że zrozumieniem. Miałem jakiegoś gryzonia ale wiem, że psa nie chce mieć. Jak ktoś mi go da na gwiazdę w tym roku to co mam zrobić? Skazać jego i siebie na męczarnie której nie chce ani ja ani moje dzieci? Mam na siłę się nim opiekować?
  • Odpowiedz
@Jankino: A czym to się róźni od oddawania 3 miesiecznego szczeniaka bo ci suka urodziła?
Nie rozumiem twojego bólu d--y jakby ktoś się pozbywał psa po 5 latach zżycia z rodziną ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Jankino: mam kota. Ale nigdy niemożna być pewnym w 100% swojej decyzji, bo zawsze może coś wyjść.
Mój znajomy miał psa, ale tak mu się c-----o w życiu potoczyło, że rzucił wszystko i wyjechał do Holandii, nie miał gdzie spać, co chwilę zmieniał lokum i robotę - myślisz, że dałby radę ogarnąć swoje życie i jeszcze psa ? Też szukał domu dla swojego psiaka i znalazł.
Ludzie porzucają żony, mężów,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam Twoim tokiem rozumowania można próbować do skutku najpierw kundelek nie spodoba się wypad później rasowy nie spodoba się oddajemy. Następnie jak nie pies to może jakiegoś kota rasowego kupimy może tym razem uda się prezent? A tak serio to nie wiem ile masz lat ale serio uważasz że dobrym pomysłem jest prezent w postaci zwierzaka? Uważasz że dzieci dostały prezent od ciotki bez konsultacji z rodzicami tych dzieci?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kodecss nie chce się powtarzać ale u gory masz kilka komentarzy co należy zrobić aby upewnić się czy kupno zwierzaka to dobry pomysł. Twój przykład rozumiem i zgadzam się że czasami nie ma wyjścia ale w tym przypadku można było zrobić to.lepiej
  • Odpowiedz
  • 1
@Jankino Ameby umysłowe. A jeszcze więcej ameb tutaj na wykopie.

Ja nie wiem, to chyba logiczne, że jak się bierze psa to z perspektywą, że się nim będzie trzeba zajmować te +/- 15 lat. I że koniec końców to będzie odpowiedzialność dorosłych, a nie gówniaków, które są tylko dziećmi.
  • Odpowiedz
@Jankino edit: tak, biorę pod uwagę właśnie taką opcję, że rodzice nie wiedzieli- skąd wiesz ze tak nie było? A nawet jak to był błąd rodziców to po co mają się wszyscy męczyć? Ok to ich Błąd ale już jest po fakcie i trzeba coś z tym zrobić- co w tym złego, że chcą oddać?
  • Odpowiedz