Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cukrowydamian: op założył, że pieseł został kupiony bez głębszych przemyśleń.
Słyszałeś o zwierzęcych prezentach na gwiazdkę? Bombelek prosi to kupimy zwierzątko. A jak przychodzi wychodzenie na spacery, szkolenia i inne ograniczenia etc. po dwóch tygodniach kończy się jak wyżej. I do tego się p----------a.
  • Odpowiedz
@Jankino dlatego jak dzieci chcą pieska to się wypożycza od znajomych na dwa tygodnie podczas siarczystej zimy. Najlepiej takiego co musi non stop wychodzić.
  • Odpowiedz
Jestem przerażona ilością komentarzy pochwalających postawę babki z ogłoszenia, bo przecież lepsze to, niż zostawienie w lesie/zabicie...

W waszym idealnym świecie pewnie wszystkie te rodziny WPIERW myślą..


@blackmilk: Tak, w moim idealnym świecie tak by właśnie było. Niestety nawet w tym wpisie widać, że jest sporo ludzi, która postąpiłaby tak samo.

I ja tu nie mówię o tym, że czasami po prostu sytuacja wpływa na to, że zwierzę trzeba oddać.
  • Odpowiedz
@jebluschytrus: @blackmilk: wystarczy wysłać gówniaka do zajmowania się psem jakiegoś sąsiada i elo, tydzień i gówniak sam powie, że już nie chce. A jak wytrzyma deszcz, mróz i sprzątanie gówna to znaczy, że można mu kupić psa.
Oczywiście, że dobrze że szuka mu domu, a nie porzuca. Ale akurat tu można było tego uniknąć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blackmilk: nooo z takim podejściem jest strasznie ciężko. W-------z się na każdym kroku na głupotę ludzi i zastanawiasz się jak można o tym nie pomyśleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tarushiba: nie demonizowalbym tak wykopków. Jasne, jest tu pierdyliard debili, oni tylko nie założyli tak jak wyżej pisałem. Ten pies równie dobrze mógł znaleźć się w mieszkaniu inaczej niż tylko przez nieprzemyslany zakup matki.
  • Odpowiedz
W-------z się na każdym kroku na głupotę ludzi i zastanawiasz się jak można o tym nie pomyśleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wycu91: Tak właśnie jest. Muszę się przeprowadzić na bezludną wyspę chyba.

Ten pies równie dobrze mógł znaleźć się w mieszkaniu inaczej niż
  • Odpowiedz