Wpis z mikrobloga

to zdradź nam, osobo o wielkich standardach moralnych, ostojo empatii, wojowniku etyki, co w takiej sytuacji powinna rodzina zrobić? uśpić by nie przedłużać żywotu niekochanej znajdy? czy może niech sra w domu?


@jebluschytrus: Żałosna próba odwrócenia kota ogonem.

Cały problem w tym, że matka-kretynka wzięła psa, bo "guwniak hce". Nie było tam żadnej refleksji, co zrobić gdyby rozpieszczony bachor okazał się jednak idiotą, leniem i/lub kłamcą (ku zaskoczeniu nikogo, bo to
@Antybristler: skąd wiesz, ze bezmyślnie? jak to wywnioskowałeś na podstawie tak krótkiego tekstu?

@instalacja: o czym ty gościu gadasz, chyba Ci się coś odkleiło. a co jak dzieci chodziły 3 razy dziennie przez dwa miesiące z pustą smyczą, a jak przyszło co do czego, to z psem nie chciały?

zresztą wy podajecie co robić przed zakupem, ja się zapytałem co robić po zakupie. bo nie wiem czy wiecie, ale CZASU
o czym ty gościu gadasz, chyba Ci się coś odkleiło. a co jak dzieci chodziły 3 razy dziennie przez dwa miesiące z pustą smyczą, a jak przyszło co do czego, to z psem nie chciały?


@jebluschytrus: Na pewno tak było. Twoje domysły to przytłaczający dowód w porównaniu do ogłoszenia o chęci pozbycia się psa XD

zresztą wy podajecie co robić przed zakupem, ja się zapytałem co robić po zakupie. bo nie
@Jankino: Ty to dopiero byś dostał zawału jakbyś zobaczył co tacy Niemcy odwalają. Za 500€ możesz kupić już 1 rocznego kundla. Serio, sam byłem zdziwiony. I to na potęgę jest takich ogłoszeń ze sprzedają dorosłe psy i koty za grube pieniądze :) w Polszy mają chociaż tyle honoru ze nie chcą za to kasy
@jebluschytrus
@blackmilk

Oczywiście, że lepiej, że go chce oddać komuś, a nie okaże prawdziwą patologię wyjebując go z auta albo do rzeki.

Mimo to, robienie prezentu ze zwierzęcia, za przyjęciem którego do domu stoi szereg obowiązków i odpowiedzialność, zwłaszcza dorosłych, bo chyba nie oczekuje wieloletniej odpowiedzialności od rozkapryszonych dzieci, to totalne bezmózgowie i należy takie zachowania tępić i ostracyzm słuszny.