Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 310
@archates: I jeśli chiński numer to spróbuj trik z placem tianmen( ͡° ͜ʖ ͡°)

动态网自由门 天安門 天安门 法輪功 李洪志 Free Tibet 六四天安門事件 The Tiananmen Square protests of 1989 天安門大屠殺 The Tiananmen Square Massacre 反右派鬥爭 The Anti-Rightist Struggle 大躍進政策 The Great Leap Forward 文化大革命 The Great Proletarian Cultural Revolution 人權 Human Rights 民運 Democratization 自由 Freedom 獨立 Independence 多黨制 Multi-party system 台灣 臺灣 Taiwan Formosa 中華民國 Republic of
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@archates: #!$%@? co... Chcesz mi powiedzieć, że moja nowa dziewczyna z Chin jest jakimś scammerem??? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pisaliśmy od czterech dni, żadnego wyłudzania danych, dziwnych próśb, tylko luźna gadka. Nawet dała mi swój numer prywatny, bo ten miał być firmowym/biznesowym. Jprdl, a już myślałem, że będę miał waifu... Mówiła, że w styczniu przylatuje do Warszawy otworzyć restaurację... Eh, całe życie to kłamstwo (
Peter_Mountain - @archates: #!$%@? co... Chcesz mi powiedzieć, że moja nowa dziewczyn...

źródło: comment_1634313560fcQ6UwFGWcIYPqd93qtJM4.jpg

Pobierz
@archates: #!$%@? co... Chcesz mi powiedzieć, że moja nowa dziewczyna z Chin jest jakimś scammerem??? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pisaliśmy od czterech dni, żadnego wyłudzania danych, dziwnych próśb, tylko luźna gadka. Nawet dała mi swój numer prywatny, bo ten miał być firmowym/biznesowym. Jprdl, a już myślałem, że będę miał waifu... Mówiła, że w styczniu przylatuje do Warszawy otworzyć restaurację... Eh, całe życie to kłamstwo (