Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś może polecić najskuteczniejszą metodę na szybką redukcję wagi? Jakieś wskazówki, kanały na youtube, sensowne materiały gdzie mógłbym znaleźć konkrety?

Chciałbym zgubić z piętnaście-dwadzieścia kilogramów, ale przez depresję niezwykle trudno mi się za to zabrać. Myślałem o jakimś trenerze personalnym, ale ten którego kiedyś miałem trochę mnie do tego zniechęcił..

Może jest tu ktoś taki z Gdyni?

Nie śmiejcie się ze mnie, proszę. To dla mnie błędne koło.

Help.

#gruby #odchudzanie #trening #dieta #trenerpersonalny #fit #gdynia #trojmiasto

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6165970a820612000adc621a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie redukuj wagi szybko. Jezeli zrzucisz 20kg w 5-6 miesiecy to bedzie optymalnie. Wylicz sobie dzienne zapotrzebowanie na kcal i jedz 400-500kcal dziennie mniej niz potrzebujesz. Do tego troche wysilku fizycznego i bedziesz tracil 3-4kg miesiecznie. Kluczowa jest konsekwencja. 6 dni diety mozna zrujnowac w jeden dzien. Pizza + alko moze miec nawet 3000-3500kcal i caly tydzien psu w dupe. Nie traktuj odchudzania jak misji, to jest kwestia zmiany nawykow
@AnonimoweMirkoWyznania: zrzucić szybko 15-20 kg się nie da

Jak ogarniesz to w 4-6 msc należy to uważać za sukces

Waga kuchenna, całotygodniowa dieta zbilansowana ze stałym deficytem ok20%, dużo ruchu codziennego (np cel 15-20 k) a na końcu trening siłowy

Dieta musi być zrobiona tak, abyś po zarówno pierwszym tygodniu jak i po 7 nie cierpiał, ze masz dość żarcia tego syfu

Da się zrzucić szybciej, ale im szybciej zrzucisz tym
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedys schudlem. 40kg w 4 miesiace. Jesli ci naprawde zalezy na ostrym i szybkim zbiciu wagi, co jest i to bardzo nie zdrowe aczkolwiek najbardziej efektywne to polecam diete skladajaca sie z wody. 0 cukru, slodyczy czy slodkich napojow. Posilek jesz popoludniu i to tylko jeden, a pozniejszy glod zabijasz woda gazowana. Po max 2 tygodniach nie bedziesz chcial juz tknac nic slodkiego (chociaz mi sie udalo juz po 5