Wpis z mikrobloga

Siedzę i #!$%@? beczę jak dziecko. Jak #!$%@? mac można przez lata oszukiwać drugą osobę? Czy może siebie?
Nawet nie wiem co czuję. Jakieś #!$%@? poniżenie? Jakiś typ po prostu okazał się lepszy ode mnie i teraz mnie o tym informuje. Chociaż tu chyba rozumiem jego intencje, ale jak ja się mam z tym czuć?
Pal licho #!$%@? tą zdradę, zdarzają się na świecie, alkohol, rozumiem (choć nie wybaczę) ale w co ona teraz gra? Robi ze mnie idiotę? W żywe oczy? Chce mnie poniżyć jeszcze bardziej? Płakałem #!$%@? pisząc to wszystko do niej, a starałem się wyjść naturalnie. Ja #!$%@?
Tu screen od gościa. W komentarzu screen od różowej
To jest jej kolega ze studiów, widziałem typa może z raz czy dwa, ale znam go "z messengera" bo raz już też odwoził różową na chatę

Co ja mam #!$%@? w ogóle teraz zrobić? Wiecie jak się boję tej konfrontacji?

#rozowepaski #zwiazki #zdrada #bolecnaboku #loszkitocoorvy #niebieskiepaski
Pobierz Goronco - Siedzę i #!$%@? beczę jak dziecko. Jak #!$%@? mac można przez lata oszukiwa...
źródło: comment_1633941161hpa7O2Qo4l2sqK2W0UBvlx.jpg
  • 282
@Goronco: daj mordko jakiś kontakt czy tam namiar na byłą, ja lubię #!$%@?, a Ty już nie korzystasz, to szkoda, żeby się marnowała. Do tej drugiej też możesz dać przy okazji, jak to nie problem.
Jakbyś chciał do niej wrócić czy coś, to ja Ci ją normalnie oddam, nie ma problemu, a przynajmniej nie bedziesz musiał szukać jej nigdzie po melinach czy tam kolegach, bo będzie u mnie.
no pytam głównie z tego miejsca, które nas na jakiś czas "związało" :P


@ogrod87: jakbyśmy go znali razem z roboty to bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) piszesz tak enigmatycznie że jeszcze ktoś pomyśli że byliśmy w jakiejś sekcie, albo jakimiś pedałkami xd