Wpis z mikrobloga

Siedzę i #!$%@? beczę jak dziecko. Jak #!$%@? mac można przez lata oszukiwać drugą osobę? Czy może siebie?
Nawet nie wiem co czuję. Jakieś #!$%@? poniżenie? Jakiś typ po prostu okazał się lepszy ode mnie i teraz mnie o tym informuje. Chociaż tu chyba rozumiem jego intencje, ale jak ja się mam z tym czuć?
Pal licho #!$%@? tą zdradę, zdarzają się na świecie, alkohol, rozumiem (choć nie wybaczę) ale w co ona teraz gra? Robi ze mnie idiotę? W żywe oczy? Chce mnie poniżyć jeszcze bardziej? Płakałem #!$%@? pisząc to wszystko do niej, a starałem się wyjść naturalnie. Ja #!$%@?
Tu screen od gościa. W komentarzu screen od różowej
To jest jej kolega ze studiów, widziałem typa może z raz czy dwa, ale znam go "z messengera" bo raz już też odwoził różową na chatę

Co ja mam #!$%@? w ogóle teraz zrobić? Wiecie jak się boję tej konfrontacji?

#rozowepaski #zwiazki #zdrada #bolecnaboku #loszkitocoorvy #niebieskiepaski
Pobierz Goronco - Siedzę i #!$%@? beczę jak dziecko. Jak #!$%@? mac można przez lata oszukiwa...
źródło: comment_1633941161hpa7O2Qo4l2sqK2W0UBvlx.jpg
  • 282
@Goronco: w sumie to ci powiem co ja zrobilem zle kiedy mi sie przydarzaly "sytuacje" - unosilem sie honorem zamiast je ruchac. moze i dobrze robilem ale teraz jak to juz jest za mna to uwazam ze jednak w paru sytuacjach trzeba bylo bardziej miec na to wywalone

nawet jesli w paru sytuacjach troche gralem komedie i bardzo skrzywdzonego to jednak dzis uwazam ze bylo to zupelnie niepotrzebne

gdyby mnie ktos
@Goronco: No ale co obie przeruchał? Jak tak serio ci napisał to sprawdź jakoś czy to prawda. Nie wiem, jedna się przyzna do wszystkiego jak postawisz ją pod ścianą inna zacznie obwiniać Ciebie. W każdym razie jeśli dała mu to niech daje dalej, ty sobie inną znajdź. A nie jakieś #!$%@?*szony.