Wpis z mikrobloga

Siedzę i #!$%@? beczę jak dziecko. Jak #!$%@? mac można przez lata oszukiwać drugą osobę? Czy może siebie?
Nawet nie wiem co czuję. Jakieś #!$%@? poniżenie? Jakiś typ po prostu okazał się lepszy ode mnie i teraz mnie o tym informuje. Chociaż tu chyba rozumiem jego intencje, ale jak ja się mam z tym czuć?
Pal licho #!$%@? tą zdradę, zdarzają się na świecie, alkohol, rozumiem (choć nie wybaczę) ale w co ona teraz gra? Robi ze mnie idiotę? W żywe oczy? Chce mnie poniżyć jeszcze bardziej? Płakałem #!$%@? pisząc to wszystko do niej, a starałem się wyjść naturalnie. Ja #!$%@?
Tu screen od gościa. W komentarzu screen od różowej
To jest jej kolega ze studiów, widziałem typa może z raz czy dwa, ale znam go "z messengera" bo raz już też odwoził różową na chatę

Co ja mam #!$%@? w ogóle teraz zrobić? Wiecie jak się boję tej konfrontacji?

#rozowepaski #zwiazki #zdrada #bolecnaboku #loszkitocoorvy #niebieskiepaski
Goronco - Siedzę i #!$%@? beczę jak dziecko. Jak #!$%@? mac można przez lata oszukiwa...

źródło: comment_1633941161hpa7O2Qo4l2sqK2W0UBvlx.jpg

Pobierz
  • 282
@Mega_Smieszek nigdy tego nie widziała, a i tak mimo tego wybaczałem jej krzywe akcje. A wpisy tutaj pozwalały uciec od rzeczywistości i spojrzeć chłodnym okiem...
Wszystkie te historie były jednak zabawne albo wzbudzały emocje. A to? Serio porównywać ZDRADĘ do wspólnego śmiania się z niedoskonałości? Zawsze się godziliśmy po niemal każdej akcji którą opisywałem