Wpis z mikrobloga

@nielubiemycokien: ja kiedyś miałem sytuację że taska robiłem trochę za długo, był problem konfiguracyjny związany z brokerem Apache Kafka hostowaną na Systemie CentoOs gdzie Zookeeper był na innym systemie w innej subsieci. Trzeba tam było poustawiać wszystko dobrze, a Oskarek certyfikowany zaczął mi jakieś tutoriale podsyłać z YouTube jak Kafke konfigurować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Programiści tradycyjnie z bólem dupy o to, że ktoś ogarnął, że nie trzeba siedzieć od dzieciństwa przy kompie, hodując zakola i bebech, żeby fajnie zarabiać w IT xD kiedy kodowklepywacze siedzieli do późna przy matmie dyskretnej ich przyszli scrum masterzy wiercili laski z roku na filologii czy zarządzaniu aż huczało
Programiści tradycyjnie z bólem dupy o to, że ktoś ogarnął, że nie trzeba siedzieć od dzieciństwa przy kompie, hodując zakola i bebech, żeby fajnie zarabiać w IT xD kiedy kodowklepywacze siedzieli do późna przy matmie dyskretnej ich przyszli scrum masterzy wiercili laski z roku na filologii czy zarządzaniu aż huczało


@Tom_Venus: sad true ()
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Rak-Pustelnik: przez 10 lat pracy nie zauważyłem jakiejś nadreprezentacji kobiet na tym stanowisku

@gjoef: o czym konkretnie chciałbyś rozmawiać? Zatrudniają cię jako programistę do pracy w scrumie, a ty idziesz za tydzień do szefa i mówisz, że #!$%@? robi ten scrum master i go nie chcesz - wyobrażasz sobie takie coś? To jest tak zły pomysł na wielu poziomach, że szkoda nawet o tym dyskutować. Raz, że to działanie antyzespołowe,