Wpis z mikrobloga

Jestem adminem fanpage'a na FB, związanego z prowadzeniem biznesu. Przedsiębiorcy w miejsce pracy wpisują mój fanpage. Jakimś cudem zdarza się, że znajomi tych osób zamiast pisać do nich, piszą na moją stronę. Dostaję przynajmniej kilka wiadomości tygodniowo. Tematy są różne - spermiarze, umawianie się na jakieś usługi, ściąganie długów, jasnowidzenie. W komentarzach całość. Jak będzie zainteresowanie, wyślę inne, bardziej bekowe akcje.

#heheszki #logikaniebieskichpaskow #spermiarzalert
shaunblack - Jestem adminem fanpage'a na FB, związanego z prowadzeniem biznesu. Przed...

źródło: comment_1633627530ZZNDoqjHKaTmrzZ1sVHdsv.jpg

Pobierz
  • 247
  • Odpowiedz
@shaunblack ehh akcja zajebista, ale wrzucasz to na wypok i już niektórym się nie podoba... Zaraz zacznie sie nagonka i po zabawie bo wykopki już wyrokują że to nieładnie, niemoralnie itp.
  • Odpowiedz
  • 15
@shaunblack

z ciekawości, jaki jest profil gościa? Jakiś podstarzały Janusz, Sebek czy jakiś „lekko opóźniony”?


@Niss: Wygląda na 25-30 lat. Ma dzieci. Operator koparki

Spodziewałam się kogoś dużo starszego. Dramat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@shaunblack: Cześć, proszę powiadomić żonę, ze względu na kulturę osobistą. Normalnie bym się nie #!$%@?ł, ale historia mnie wciągnęła i czuję, że jestem jej częścią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shaunblack: skoro typ pisze do Ciebie na fanpage to on powinien chyba widzieć odbiorcę jako ten fanpage chyba? A nie jako kobieta z którą on myśli że rozmawia?
  • Odpowiedz
@shaunblack: Chłopie kiedyś miałem fake konto na fb, na początku jako chłop a później dziewczyna; to co się działo od 1k znajomych to woła o pomstę do nieba :D Pomijając to, że po zmianie zdjęcia za chwile dobiłem do 4-5k znajomych, setki zaproszeń na dzień, wiadomości, gdy tylko byłem aktywny to dostawałem kilkanaście wiadomości od spermiarzy albo zaraz ktoś dzwonił; chcieli mi doładowania dawać za zdjęcia - istny dramat :P
  • Odpowiedz
@shaunblack: A że tak jeszcze się wtrącę. Na początku napisał, że żeby był seks to on najpierw musi darzyć drugą osobę szacunkiem. Rozumiem, że dzieci żona z kimś innym spłodziła? Bo jej szacunkiem nie darzy za grosz.
  • Odpowiedz