Wpis z mikrobloga

Jestem adminem fanpage'a na FB, związanego z prowadzeniem biznesu. Przedsiębiorcy w miejsce pracy wpisują mój fanpage. Jakimś cudem zdarza się, że znajomi tych osób zamiast pisać do nich, piszą na moją stronę. Dostaję przynajmniej kilka wiadomości tygodniowo. Tematy są różne - spermiarze, umawianie się na jakieś usługi, ściąganie długów, jasnowidzenie. W komentarzach całość. Jak będzie zainteresowanie, wyślę inne, bardziej bekowe akcje.

#heheszki #logikaniebieskichpaskow #spermiarzalert
shaunblack - Jestem adminem fanpage'a na FB, związanego z prowadzeniem biznesu. Przed...

źródło: comment_1633627530ZZNDoqjHKaTmrzZ1sVHdsv.jpg

Pobierz
  • 247
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z ciekawości, jaki jest profil gościa? Jakiś podstarzały Janusz, Sebek czy jakiś „lekko opóźniony”?


@Niss: Wygląda na 25-30 lat. Ma dzieci. Operator koparki
  • Odpowiedz
@shaunblack: W sumie szkoda, że nie wyślesz mu linka do tego wpisu na wykopie. Może jakby zobaczył jakie pośmiewisko z siebie zrobił i ile osób to zobaczyło to by się następnym razem mocno zastanowił zanim by coś takiego ponownie odwalił.
  • Odpowiedz
@the_dot: Na fb ktoś założył profil jakiejś p---o gwiazdce i ten ciemny lud jej spermił czy by się z nim nie umówiła plus reszta komentarzy jak na idiotów bez mózgu przystało. Nic mnie już nie zdziwi.
@tarushiba: Dobry pomysł.
Dawaj @shaunblack ten kolo musi ponieść karę xD Daj mu linka do tego wpisu albo wyślij jego żonie.
  • Odpowiedz