Wpis z mikrobloga

Jestem adminem fanpage'a na FB, związanego z prowadzeniem biznesu. Przedsiębiorcy w miejsce pracy wpisują mój fanpage. Jakimś cudem zdarza się, że znajomi tych osób zamiast pisać do nich, piszą na moją stronę. Dostaję przynajmniej kilka wiadomości tygodniowo. Tematy są różne - spermiarze, umawianie się na jakieś usługi, ściąganie długów, jasnowidzenie. W komentarzach całość. Jak będzie zainteresowanie, wyślę inne, bardziej bekowe akcje.

#heheszki #logikaniebieskichpaskow #spermiarzalert
Pobierz shaunblack - Jestem adminem fanpage'a na FB, związanego z prowadzeniem biznesu. Przed...
źródło: comment_1633627530ZZNDoqjHKaTmrzZ1sVHdsv.jpg
  • 247
@shaunblack
@enron no właśnie to też nie do końca rozumiem z tym wpisaniem fanpage jako miejsce pracy, ale może op jakiś tak to ujął dziwnie
może pani Jadzia na koncie na fb ma podane miejsce pracy "bank taki i taki" i jest to klikalny odnośnik i przenosi na fanpage banku

I może ktoś nieogarnięty spotkał panią Jadzię na wyspie w centrum handlowym i ona namawiała go żeby założył konto. Albo nawet nie
@shaunblack: śmieszne, ale trochę chyba za grubo. Widzicie wszyscy po tych tekstach, że te typy mają nierówno pod kopułą. IMO lepiej dać spokój i nie ryzykować, bo pisząc to op igra z ogniem i ryzykuje losem nie jakiejś wirtualnej osoby, tylko kogoś z kim te #!$%@? miały (i ciągle mogą mieć jeszcze) do czynienia.
@shaunblack weź olej tych gosci co Ci tak mówią co masz robić z tym biednym typem i jak rodzwać karty. Graj jak uznasz a Ci co myślą, że świat jest czarny albo biały to #!$%@? w dupę. Może Sabinka też leci na dwa fronty. Nieznane są losy Sabiny ale też nie oznacza, że można komuś wywracać zycko bo pisze na fb jakieś fantazje(bo tak to można ująć). #!$%@? tracę wiarę w to