Wpis z mikrobloga

Jestem adminem fanpage'a na FB, związanego z prowadzeniem biznesu. Przedsiębiorcy w miejsce pracy wpisują mój fanpage. Jakimś cudem zdarza się, że znajomi tych osób zamiast pisać do nich, piszą na moją stronę. Dostaję przynajmniej kilka wiadomości tygodniowo. Tematy są różne - spermiarze, umawianie się na jakieś usługi, ściąganie długów, jasnowidzenie. W komentarzach całość. Jak będzie zainteresowanie, wyślę inne, bardziej bekowe akcje.

#heheszki #logikaniebieskichpaskow #spermiarzalert
Pobierz shaunblack - Jestem adminem fanpage'a na FB, związanego z prowadzeniem biznesu. Przed...
źródło: comment_1633627530ZZNDoqjHKaTmrzZ1sVHdsv.jpg
  • 247
z takiej klasy kobietą jak Pani..." - już pomijając całe to obrzydlistwo sytuacji (co jest oczywiste), to co On o swojej żonie musi myśleć... to mnie jakoś najbardziej uderzyło w tym wszystkim


Tak wyglądają realia połowy związków normików, dużo desperatów wiąże się, bo nikogo 'lepszego' nie znajdą, więc biorą co jest przed strachem samotności, a czas w końcu leci.... Pełno jest facetów co kopneli, by bez wahania swoją druga połówkę gdyby im
@PyraPrzeznaczenia: ja rozumiem, że delikwenci z DM’ów nie grzeszą inteligencją, ale wciąż ciężko mi uwierzyć w to, że ktokolwiek w 2021 myli (ostrożnie!) fanpage biznesowy z kobietą, którą gdzieś spotkali lub co gorsza - z ich znajomą..

nawet jeśli stalkowali ją na Facebooku, to od wysłania do niej wiadomości dzieli ich jedno kliknięcie, nikt normalny nie przechodzi na stronę jej pracy (uniwersalnego fanpage?) i nie prawi komplementów komukolwiek, kto znajduje się
tak, duży problem. Ja przykładowo nie życzę sobie, żeby ktoś kaleczył język polski odnosząc się do mnie per przedsiębiorczyni, adminka, gościni i obraza mnie wymienianie żeńskiej formy przy określeniach typu POLACY I POLKI, WYBORCY I WYBORCZYNIE. Polka zawiera się w określeniu Polacy, tak samo jak kobieta wyborca zawiera się określeniu wyborcy.


@dobrzecisiewydaje: Dlaczego tak w ogóle nazywasz poprewne słowa języka polskiego "kaleczeniem go"? Przed wojną jakoś dyrektorka mogła być dyrektorką, teraz
Pobierz M.....0 - > tak, duży problem. Ja przykładowo nie życzę sobie, żeby ktoś kaleczył jęz...
źródło: comment_1633677142LLin6IfvUiYDnKIyonbg0q.jpg
@MinnieMouse0: są nazwy stanowisk w Polsce, które maja swoje żeńskie odpowiedniki, są one stosowane od zawsze i to nie razi, jak choćby farmaceutka, dyrektorka, aktorka, pisarka. Są natomiast takie, które są tworzone na sile i jest to kaleczenie języka. W każdym języku są określenia, które maja swoje żeńskie formy i sa takie, ktore tych form nie maja. Dopisywanie do tego szowinizmu i dyskryminacji jest naprawdę ogromnym nadużyciem. Kobieta jest człowiekiem tak