Wpis z mikrobloga

Jestem adminem fanpage'a na FB, związanego z prowadzeniem biznesu. Przedsiębiorcy w miejsce pracy wpisują mój fanpage. Jakimś cudem zdarza się, że znajomi tych osób zamiast pisać do nich, piszą na moją stronę. Dostaję przynajmniej kilka wiadomości tygodniowo. Tematy są różne - spermiarze, umawianie się na jakieś usługi, ściąganie długów, jasnowidzenie. W komentarzach całość. Jak będzie zainteresowanie, wyślę inne, bardziej bekowe akcje.

#heheszki #logikaniebieskichpaskow #spermiarzalert
shaunblack - Jestem adminem fanpage'a na FB, związanego z prowadzeniem biznesu. Przed...

źródło: comment_1633627530ZZNDoqjHKaTmrzZ1sVHdsv.jpg

Pobierz
  • 247
  • Odpowiedz
@krwawytornister: tak, duży problem. Ja przykładowo nie życzę sobie, żeby ktoś kaleczył język polski odnosząc się do mnie per przedsiębiorczyni, adminka, gościni i obraza mnie wymienianie żeńskiej formy przy określeniach typu POLACY I POLKI, WYBORCY I WYBORCZYNIE. Polka zawiera się w określeniu Polacy, tak samo jak kobieta wyborca zawiera się określeniu wyborcy.
  • Odpowiedz
@shaunblack: ja wiem że to czepianie się itp, ale #!$%@? no nie zrozumiem jak można próbować kogoś "podrywać" aka spermić i nawet nie umieć sklecić zdania poprawnie po polsku...
  • Odpowiedz
@shaunblack #!$%@? opie rób tak: Zarządaj wpłaty 5k na chore pieski A później go #!$%@? jak on swoją żonę #!$%@?ł i go #!$%@? ze screenami. Uratujesz: pieski, dzieci i żonę Sabinę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) fejm na wykopie gratis
  • Odpowiedz
@shaunblack: #!$%@?, bawił mnie wątek do momentu przeczytania tego co wrzuciłeś. Jak może napisać o swojej żonie coś takiego i jeszcze z nią być. Biedna kobieta , nieświadoma tego z jakim gównem żyje w jednym domu.


@JanImperator
@shaunblack

Dlatego powiedz żonie. Też chciałbyś, żeby Tobie ktoś powiedział. Pomyśl jak może się czuć.
  • Odpowiedz
@enron no właśnie, też miałam o to pytać, bo nie ogarniam tej kwestii
@shaunblack o co chodzi z tym fragmentem

Jestem adminem fanpage'a na FB, związanego z prowadzeniem biznesu. Przedsiębiorcy w miejsce pracy wpisują mój fanpage. Jakimś cudem zdarza się, że znajomi tych osób zamiast pisać do nich, piszą na moją stronę.


To na tej zasadzie że pan Janusz ma znajomą - panią Jadzię, która pracuje w banku i pan
  • Odpowiedz
To na tej zasadzie że pan Janusz ma znajomą - panią Jadzię, która pracuje w banku i pan Janusz pisze na fb do banku i myśli, że będzie pisał z panią Jadzią? Tak w uproszczeniu?


@enron @PyraPrzeznaczenia: Taki jest schemat, ale nie pytajcie mnie jakie procesy myślowe zachodzą u tych ludzi, bo ja sam nie wiem xD
  • Odpowiedz