Wpis z mikrobloga

Jestem adminem fanpage'a na FB, związanego z prowadzeniem biznesu. Przedsiębiorcy w miejsce pracy wpisują mój fanpage. Jakimś cudem zdarza się, że znajomi tych osób zamiast pisać do nich, piszą na moją stronę. Dostaję przynajmniej kilka wiadomości tygodniowo. Tematy są różne - spermiarze, umawianie się na jakieś usługi, ściąganie długów, jasnowidzenie. W komentarzach całość. Jak będzie zainteresowanie, wyślę inne, bardziej bekowe akcje.

#heheszki #logikaniebieskichpaskow #spermiarzalert
Pobierz shaunblack - Jestem adminem fanpage'a na FB, związanego z prowadzeniem biznesu. Przed...
źródło: comment_1633627530ZZNDoqjHKaTmrzZ1sVHdsv.jpg
  • 247
skoro walczymy o równość i nierozróżnianie ludzi w oparciu o płeć, prawda?


@dobrzecisiewydaje: Ale to tylko Ty coś #!$%@? o szowinizmie, dyskryminacji i tożsamości płciowej XD
Ja tam o nic nie walczę a już na pewno nie o nierozróżnianie ludzi ze względu na płeć XD

Po prostu mam ciary z żenady jak ktoś zwraca się do mnie jak do chłopa i jeszcze uważa się przy tym za obrońcę języka polskiego, nie
@dobrzecisiewydaje: No zastanawiałam się trochę nad użyciem tego słowa ale wydało mi się najbardziej odpowiednie, jak ktoś mi wyjeżdża z tekstami o "człowieczce" i innymi na temat tego że rzekomo zrównuję kobiety i mężczyzn i że mówię coś o dyskryminacji i podążaniu za swoją tożsamością płciową. A z używania iks de w komentarzach na wykop pe el nie będę się tłumaczyć bo to już poniżej pewnego poziomu zrozumienia istoty używania języka
Spermiarz wszedl na jej profil, kliknął na miejsce pracy myśląc że bedzie pisal wlasnie z tamtą panią.


@Jezyk19: To skoro miał jej profil to czemu nie pisał na jej profil tylko wolał pisać do jej profilu pracy ()
IMHO Nie wiem jak wyobrazacie sobie te kobiete - Sabine - pewnie jako troskliwa zone, ktora nie wie nic o niegodziwym mężu, ale z moich obserwacji takie lumpy jak pan z messengera raczej dobierają się w pary. Całkiem możliwe, że sabina to mentalnie karyna skoro zwiazala sie z taka ameba i pewnie sama kreci lody na boku. Takze nothing to see here, dzien z zycia patałachów