Wpis z mikrobloga

Podałem dane, mówisz, że gówniane bez udowadniania tego kiedy samemu gówno podałeś. Brawo, możesz się poklepać po pleckach.


@mastergame1311: Wszystko wskazuję na to, że podałeś dane oparte na ankietach. Ich "wartość" jest mówiąc dyplomatycznie dyskusyjna, a mówiąc dosadnie gówniana bo ludzie zwyczajnie mogą zmyślać by potwierdzić daną tezę - a już zwłaszcza gdy mówimy o tematach mocno stykających się z polityką. Ale wiadomo, believe all women...tzn all gays ;v

Po stokroć
@Wolfman91: Jak najbardziej masz wolną rękę w kwestii podania lepszych danych, naprawdę. W przypadku przemocy domowej (która to bardzo rzadko kończy się w sądzie) nie ma aktualnie lepszego wskaźnika. Masz jakiś lepszy? Czy też wolisz opierać się tylko na skrajnych sprawach, które nie dotyczą w takim stopniu większości społeczeństwa?

@Kajtosz: Nie wiem, na ile śledzone są statystyki dla osób heteroseksualnych. Zwykle są podawane albo ogólnikowe (a więc wliczające osoby LGBT),
Że niby zaczepki od łysoli na ulicy z tekstami "w**** ci heteryku j**" to norma, tak?


@czeskiNetoperek: nie, że 1/3 facetów dostała kiedyś #!$%@?.

@mastergame1311: szkoda, chętnie bym sobie porównał jak to rzeczywiście wypada, ale też nie znalazłem ani statystyk dla hetero, ani ogólnego podsumowania ilu mężczyzn deklaruje, że było ofiarą przemocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak najbardziej masz wolną rękę w kwestii podania lepszych danych, naprawdę.


@mastergame1311: ale to nie ja stawiam kontrowersyjne, clickbaitowe tezy posiłkując się ankietowym badaniem stworzonym przez gościa który sam jest działaczem na rzecz badanych osób (a prywatnie gejem), czaisz to?

Można sobie do woli szczuć tego typu "badaniami" opinie publiczną, ale to nie oznacza, że mają one jakąkolwiek wartość merytoryczną i że są zgodne ze stanem faktycznym - bo na to
@Wolfman91: Ponawiam mój punkt - jeśli coś jest nie tak w tych statystykach i znasz lepsze, to podaj. Jeśli nie możesz wskazać co w nich jest nie tak, to cała twoja krytyka opiera się na powiedzeniu 'nie podoba mi się'. I co jest złego w tym, że autor badania jest gejem? To co, jak ktoś jest hetero, to nie może badań o hetero robić? Co to za mongolska logika?
Jeśli nie możesz wskazać co w nich jest nie tak, to cała twoja krytyka opiera się na powiedzeniu 'nie podoba mi się'


@mastergame1311: Boszz, tu nie chodzi o to, czy tobie lub mi "podobają" się te "statystyki", tylko o to, że ich akceptacja opiera się na wierze w dobrą wole ankietowanych i ankietującego, rozumiesz?

I co jest złego w tym, że autor badania jest gejem?


@mastergame1311: Napisałem, że jest zarówno
@Azaajaszz No tak, bo jak kogoś pobili to sam się prosił. Kiedyś były inne czasy księżniczko i bez problemu szło dostać za długie włosy czy inne pierdoły. Bez problemu szło dostać za bycie pedałem obojętnie czy się było czy nie. Nie wspomnę o krojeniu telefonów i byciu w złym miejscu. Ja czytam że co 5 został pobity to sobie myślę że to poniżej średniej.