Wpis z mikrobloga

Nigdy, a żyję na tym świecie wystarczająco długo, nie widziałem aby ktoś został zaatakowany w sklepie, stacji paliw czy u mechanika za preferencje seksualne.


@buchowo: To, że nie widziałeś nie znaczy, że tak się nie dzieje. Może po prostu znajomi obawiali się twojej reakcji i się przed tobą ukrywają?

Btw serio nigdy nie słyszałeś? O przypadku tego drukarza z łodzi, co odmówił wydrukowania ulotek, bo LGBT, to też nie słyszałeś?

Przecież
a może by tak po prostu nie obnosić się z tym kogo wpuszczasz do łóżka bo #!$%@? to kogo obchodzi, nawet jak jesteś hetero?


@Zales360: A może by tak nie próbować wymagać na innych ukrywania swojej tożsamości i nie decydować o tym, jak oni mają się zachowywać, bo #!$%@? cie to obchodzi?

Skoro sam jesteś anty to zadaj sobie pytanie, czy w świecie, gdzie 95% ludzi byłoby homo, sam jako hetero
nie jestem anty, po prostu nie lubię kiedy ktoś robi z ruchania ideologię


@Zales360: Czyli prawicy nie lubisz? Bo tylko oni próbują nazywać ideologią orientację seksualną. Z resztą chyba zdajesz sobie sprawę, że takie tutaj porównywanie homo z hetero jest zupełnie bez sensu, gdy tak przeważająca większość jest hetero, więc z oczywistych względów nie muszą oni zaznaczać swojej orientacji? No i nie pomyślałeś też o tym, że może niektórzy nie chcą
@TenTypZez: odpowiadam z telefonu i nie chce mi się bawić w cytowanie. Przepraszam, ale nie słyszałem o tej akcji z drukarzem i z twojego opisu jest to mało interesująca. Przecież jeśli jakaś firma/przedsiębiorca czegoś robić nie chce to chyba ma do tego prawo. Możesz pewnie bez problemu znaleźć inną firmę i zarobi ktoś inny. Nie widzę tu żadnej afery.
Jeśli taką drobną pierdołę wyciągasz na sztandar to tylko dowodzi że takie