Wpis z mikrobloga

@cocojambo210: współczuję tirowcom i innym kierowcom. #!$%@? robota. Organizm totalnie rozwalony, bo w trasy jeżdżą jak pasuje (czasem niektórzy mają stałe trasy, ale takie "przerzuty" jeżdząc na okazje to najgorszy typ jazdy) - czyli czasem w nocy, czasem w dzień, śpią, gdy wypada przerwa - weź się do tego dostosuj.
@ArcherID: ha, czyli około 2k euro. Nic dziwnego, że głównie Polacy jeżdżą po Niemczech i innych krajach Europy. Potem przejdzie to na Ukraińców itd. Żadne pieniądze nie są warte tak #!$%@? organizmu, który jedzie jak robot - raz w nocy, raz nad ranem, raz wieczorem i śpi kiedy akurat musi, bo wypada długa przerwa. Żadnych nie jest wart, a co dopiero 2k euro, gdzie tyle to chyba minimalna w DE jest
@ArcherID a co ten kolega trzyma im butelkę jak szczą czy podciera dupę jak srają na koło? Skąd niby spedytor może mieć wiedzie jak kierowca się wypróżnia kilka tysięcy kilometrów dalej.
Próbujesz wrzucać wszystkich do jednego worka bo widziałeś jakiś filmik czy zdjęcie co tylko pokazuje jaki ty jesteś zacofany.
@ArcherID o widzę, że chyba kiedyś znalazłeś sok jabłkowy w butelce po Pepsi. Smak jednak rozczarował i żal w sercu do kierowców pozostał.

Nie praktykuje takich metod, ale widzę że ty jesteś specjalistą. Dobrze, że taki odpad jak ty sam się wywiózł.
@Kamil32123: @chuckmls: Często jeżdżę na trasie Poznań-Gdańsk i za każdym #!$%@? razem między Bydgoszczą a Nowymi Marzami widzę porozrzucane butelki po wodzie z sokiem jabłkowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? mnie to niesamowicie bo często te butelki turlają się po jezdni, a na S7 nie jest lepiej. Wiem że to nie moja wina ale często widzę jak przedstawiciele "najtrudniejszego zawodu świata(?)" zachowują się gorzej niż osiedlowe
@LSkiper to że ciężarówki stoją gdzie popadnie to chyba wina słabej infrastruktury i braku miejsc a nie kierowców? Ostatnio sam dostałem mandat 600€ w fr za przekroczenie czasu jazdy kilka tygodni wcześniej bo szukałem miejsca i pana żabojada nie interesowało, że nie było gdzie stanąć na przerwę. Z tego powodu wiele osób woli zaryzykować stając w miejscach nie koniecznie legalnych niż potem przez 28dni mieć problem na tachografie.

A z tym brakiem
@Kamil32123: I co z tego? Parkingi TIR często są oznaczone na ggole maps i nawigacjach i są z reguły nie dalej niż 5km od autostrady czy Ski. To tak samo jak wyprzedzanie się ciężarówek bo oszczędzi 2 minuty na 100km jakby życie od tego zależało. Co do śmiecenia i lania do butelek - Jakoś nie widzę żeby kierowcy busów sikali do butelek bo nie mają kija w dupie który ich zmusza
@LSkiper
Nie widzę sensu dalszej dyskusji na temat parkingów bo nie masz kompletnie pojęcia o czym mówisz.

Sam osobiście zwalniam gdy ktoś mnie wyprzedza a i gdy nie ma dużej różnicy w prędkości to se jadę te parę oczek wolniej no chyba, że faktycznie ruch znikomy.

A co te butelki z moczem są podpisane, że są z busa czy tira? Serio widziałeś kogoś kto szczy do butelki?

Czemu zakładasz, że kierowcom tira