Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam Was do znaleziska z moją kolejną fotorelacją. Na opuszczonych basenach Skry w Warszawie byłem już kilka razy, ale jeszcze nigdy o tak pięknej, jesiennej porze. Kompleks basenów klubu RKS „Skra” w Warszawie powstał w latach ’70. Było to miejsce, które było tłumnie odwiedzane przez całe rodziny z dziećmi. Na dzień dzisiejszy, na prawie 7 hektarowym terenie znajdują się cztery zdewastowane baseny różnej wielkości. Na dwóch basenach zachowały się zjeżdżalnie, które kilka lat temu posiadały jeszcze metalowe barierki. Oprócz basenów znajdują się tam także szatnie, przebieralnie i kawiarnia, niestety wszystko jest już mocno zdewastowane. Baseny zamknięto najprawdopodobniej na początku lat ’90 w wyniku problemów finansowych.

Będąc tam za którymś razem spotkałem nawet policję, która miała akurat obchód, trochę się zdziwiłem, bo myślałem, że nie zaglądają tam mundurowi. Spytałem się tylko, czy nie będzie im przeszkadzało jak się tu pokręcę i porobię zdjęcia, odpowiedzieli, że nie, ale mam uważać na aparat i przede wszystkim na siebie, bo dziwne rzeczy się tu czasem dzieją. Najwidoczniej miejsce nie jest zbyt bezpieczne, na terenie basenów mieszka chyba kilku bezdomnych, którejś zimy nawet znaleziono ciało jednej osoby, która tam zamarzła.
Link do znaleziska Tutaj

Pozwoliłem sobie zawołać osoby, które plusowały moje wcześniejszy wpisy odnośnie moich wypraw w opuszczone miejsca.
@ostrzyjnoz, @darek-jg, @marian1881, @tekon, @KiciurA, @mjnck, @xhoax, @papierowyrecznik, @pan_kleks8, @gerwazybuleczka, @DreamTheoryMalayaEnterprises, @raz-dwa-trzyy, @bylo_sobie_zycie, @pelikan1992, @Buniu, @haammhalabali, @Pani_Asia, @fordomaniak, @Toldi_Ty_Matole, @sailer, @Olga_Lengyel, @Borok, , @0twierac2, @gwiezdna , @TiempoSanto, @briskmann, @MLeko29, @Budo, @jazuu , @Xiggi, @martinlubpl, @BuddyBud, @beerkoff, @GeorgeOfRivia, @dasistfubar, @Nixon52, @mateopoznan, @lubiekebaps, @Bintang, @Polankowicz, @barrus89 , @blazko, @KiciurA, @mirkewolnystrzelec, @maciejasty, @Hoverion @smoczewski @mhorion, @WonszBonsz, @rolnik_wykopowy, @stronzo, @Pix777, @pu100stan, @Nubzor, @Mortadelajestkluczem @Felonious_Gru, @mimi352, @Mietek_Kretek, @hjgvcygv, @Blekitna_kropka, @pordzio, @Topnik, @konior966, @Pucian, @Kubas82, @aLbert_mrw, @sbk7225, @Neubert, @tetraedr, @qwert0

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój blog / Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #historia #opuszczonemiejsca #urbex #warszawa
Pobierz
źródło: comment_1633537242miZeCrj6hmtDU94SzMpjaN.jpg
  • 5
@nightmeen: Ooo, spedzilem tam mase czasu, ale na tak piekne czerwone drzewka to jeszcze nie trafilem.
Generalnie swego czasu jak tam sie krecilem to mozna bylo spotkac grupy 5-20 osobowe ktore byly zainteresowane jak najtanszym przywaleniem w kabel. Jak bylem tam ostatnio to bylo tylko dwoch lebkow siedzacych na fotelach przy tym budynku z szatniami juz ewidentnie po zazyciu jakiegos specyfiku, bo sie przelewali przez te fotele.
Tak ogolnie to raczej