Wpis z mikrobloga

Odtworzyłem w 3D słynne zdjęcie Religi po udanej operacji przeszczepu serca. Wszystko wykonane metodą camera mapingu z masą zabawy w Photoshopie przy wyodrębnianiu osobnych warstw. Wiem, telepie się jakby był na speedzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) myślałem że będzie to subtelniejsze, ale dopiero to odkryłem po renderze, którego nie chciało mi się powtarzać, bo mam komputer z gówna i słomy. Ale mimo wszystko mam nadzieję, że się spodoba! Jeżeli macie ochotę widzieć takie reprodukcje dawnych polskich zdjęć, zapraszam pod tag #prl3d oraz zachęcam do udostępnienia własnych rodzinnych zdjęć z PRL-u które mógłbym poddać zabiegowi. #tworczoscwlasna #3d #blender #render #grafika3d #grafikakomputerowa #prl
potrzebne-informacje - Odtworzyłem w 3D słynne zdjęcie Religi po udanej operacji prze...
  • 234
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szuka się powodów, żeby się przywalić


@the_one001: Ale powiedz - jakiej jakości feedback dostaje autor od kolejki ludzi chcących wylizać mu dupsko tylko dlatego, że zainstalowali sobie właśnie blendera i też chcą żeby ich ktoś ucałował w obydwa pośladki?

@potrzebne-informacje nie potrzebuje atencji bo udowodnił nie raz, że robi fajne rzeczy. Moim zdaniem da się trochę w nich poprawić co wyżej napisałem (chyba jako jedyny postarałem się zrobić to
  • Odpowiedz
Religa podarował mojej Babci 50 lat życia.

W wieku 30 lat trafiła do szpitala z rozległym zawałem serca i wieloma innymi problemami, o których nie wiedziała, a lekarze dawali jej zerowe szanse przeżycia.

Ze względu na agonalny stan i fakt, że to się wydarzyło w Piekarach Śląskich (duży, słynny szpital - ale głównie z ortopedii), padła decyzja że jedziemy do Zabrza do Religi.

Ledwo
  • Odpowiedz
@Bartholomew: tak całkiem szczerze, to doszło do jakiegoś nieporozumienia. Nikt wrzucając swoich prac nie oczekuje - jak sam napisałeś - "wylizania dupska". Chodzi o jakość komunikacji - można komuś przekazać swoją opinię, ale niekoniecznie musi się to odbywać na zasadzie "lizania dupska". Można doradzić i zwrócić uwagę bez - wybacz - dość toksycznych wtrąceń, że jesteś zdziwiony entuzjazmem w komentarzach.
Poza tym zwróć uwagę, jak sam formułujesz myśli: coś o
  • Odpowiedz
Zapiec może jeszcze bardziej jak bym zapytał o legalność oprogramowania w którym to zrobiono xD


@perun79: Zwłaszcza, że cena jest nie do udźwignięcia dla kogoś, kto ma całe portfolio prac na stronie i kto te prace sprzedawał na przykład do The Economist:
https://www.economist.com/briefing/2020/07/30/googles-problems-are-bigger-than-just-the-antitrust-case

Cudowny pokaz ignorancji i bycia wykopowym ekspertem xD
Koloses - > Zapiec może jeszcze bardziej jak bym zapytał o legalność oprogramowania w...

źródło: comment_1633350452h2StpQeKsCYxzqopvkYaUR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz